Eladó lakás 70 millióig (20006 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 006 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (81745313)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 nm-es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44449652)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63721328)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, dohány utcában, a kőrúton belül, felújított, galériás, berendezett garzon eladó! *** Ez a nagypolgári stílusb...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36548379)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
==Eladó 2 szobás, felújított lakás Újpesten azonnal költözhető, gépkocsibeállási lehetőséggel! ==Budapest IV. kerületében, Megy...
67 900 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77236335)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 900 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (95736568)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken találha...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (94531148)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Várpalota egyik legkedveltebb utcájában kínálok eladásra egy lenyűgöző, 62 négyzetméteres panellakást, amely a hatemeletes épül...
43 500 000 HUF
701 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (95733864)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, Kertvárosban eladó 2 szobás, közepes/felújítandó állapotú lakás. Az ingatlan remek alapot kínál álmai otthonához, ...
31 000 000 HUF
553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (48725526)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, Sárberekben eladó egy 53 nm-es, 2 szoba + hallos lakás. A lakás főbb jellemzői: - 53 nm alapterület - 4. emeleti...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24143538)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ungvár utcában jó állapotú, 2 szobás, erkélyes, tehermentes lakás eladó! ! XIV. kerületben – Alsórákos kiváló infrastruktúráj...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (48795735)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Második emeleti 2. 5 Szobás lakás eladó egy tíz emeletes, liftes, panel épületben az Ady Endre utcai lakótelepen, Csepelen. Tel...
50 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (86724688)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Leírás Eladó Komló központjától 10 percre elhelyezkedő, 2025-ben kompletten felújított(vízvezeték, szennyvíz csere, villamosvez...
24 500 000 HUF
720 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (22415442)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléden 35 nm-es panel lakás eladó! Főbb jellemzők: - 10. emelet - 1, 5 szoba - távfűtés, új radiátorok - új bejárati ajtó -...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93997629)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása Debrecen Belvárosában épült, 15 lakásos társasházak kivételes lehetőséget kínál mindazok számára akik a bel...
57 640 650 HUF
1 477 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79933737)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 177 050 HUF
1 491 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74143429)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 871 200 HUF
1 486 026 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45554466)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 527 200 HUF
1 500 697 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45366471)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma