Eladó lakás 70 millióig (20036 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 036 db
Eladó Diósdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (76179343)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Diósd szívében, frekventált, és békés környezetben elhelyezkedő különleges panorámával rendelkező 3 szobás otthont kínálok megv...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65824375)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Visegrádi utcában egy teljeskörűen felújított, 35 nm-es + 6 nm galériás, napfényes kis lakás. Az ingatlan az első emele...
59 000 000 HUF
1 685 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28765562)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Visegrádi utcában egy teljeskörűen felújított, 39 nm-es + 6 nm galériás, napfényes kis lakás. Az ingatlan az első emele...
65 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78994498)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás. Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobáb...
30 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi tégla lakás hirdetés (44279363)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kismaroson egy 35 nm-es, első emeleti, napfényes, erkélyes, zöldre néző lakás, amely egy 80-as években épült családi ház ...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (29425125)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 9. emeleti, 35 négyzetméteres panellakást, amely kiváló választás mindazok számá...
31 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43433776)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában egy felújítandó téglalakás, amely kiváló lehetőséget kínál a saját ízlés szerint való átalakításra...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (33823676)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Exkluzív lakóparki lakás eladó Nagykanizsán – stílus és kényelem egy helyen! Nagykanizsa egyik kedvelt, belváros-közeli lakóp...
53 900 000 HUF
883 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (34754555)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004774. Havranek József utcában, a Zichy liget közelében, 4 emeletes tégla, szigetelt épületben, 1 emeleti, 37 nm nagyságú Ny...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (58394433)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004775. Kígyó utcában, a történelmi belvárostól 5 percre, 8. emeleti, 36 m²-es, konyha étkezővel + 1 szobás, (Átalakítással k...
42 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (93249471)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004776. Viziváros közelében, a Budai úton 3. emeleti 54nm-es, 2 szoba elosztású, erkélyes, jó állapotú, erkélyes panellakás, ...
55 900 000 HUF
1 035 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (63935132)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja ezt a Móron található panellakást Székesfehérvárhoz közel. Szeretnél a bel...
41 500 000 HUF
846 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (12645998)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tóparti lakások Veresegyházon! Kilátással a Tóra! Veresegyházon a csodálatos Veresi tó szomszédságában IV. emeleti, 36, 48 n...
64 050 000 HUF
1 779 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (64592524)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tóparti lakások Veresegyházon! Kilátással a Tóra! Veresegyházon a csodálatos Veresi tó szomszédságában III. emeleti 46, 43 n...
68 716 400 HUF
1 493 834 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (34383999)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tóparti lakások Veresegyházon! Kilátással a Tóra! Veresegyházon a csodálatos Veresi tó szomszédságában III. emeleti 47, 32 n...
67 667 600 HUF
1 439 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24731487)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a