Eladó lakás 70 millióig (20036 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 036 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (34542698)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lido Home győri irodája eladásra kínál győr-szabadhegyen új építésű, modern lakásokat 'b' ÉPÜLET! A két ütemben felépülő, 42 é...
48 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (23933354)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 000 000 HUF
1 194 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonfenyvesi tégla lakás hirdetés (34765374)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home Balatonboglár Ingatlaniroda eladásra kínálja Balatonfenyves kedvelt ősfás nyaraló övezetében, vízparttól 100 m-re l...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (47457665)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A  jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál új, 54 m2-es lakásokat Jászberényben, a település legnépszerűbb, fejl...
55 575 000 HUF
1 029 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (26499237)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A  jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál új, 41 m2-es lakásokat Jászberényben, a település legnépszerűbb, fejl...
43 225 000 HUF
1 054 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi panel lakás hirdetés (76786164)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Másfél szobás, részben felújított, praktikus lakás - Tiszafüred belvárosban Tiszafüred központi részén eladó egy 53 nm-es, más...
27 000 000 HUF
509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (39345826)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rétság központjában, a Rákóczi úton kínálok megvételre egy tégla falazatú társasházi lakást, ahol valóban minden egy karnyújtás...
41 900 000 HUF
698 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (84442982)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mosonmagyaróvár belvárosi részén kínálok megvételre egy 49 m²-es, 1980-as években épült, tégla szerkezetű lakást. Az ingatlan k...
42 900 000 HUF
875 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97777852)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás az Árnyas Liget lakóparkban saját fedett parkolóval és tárolóval. -Kellemes környezetben, sorompóval zárt udvarba...
57 999 990 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34384494)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyiváros zöldövezeti-parkos részén, 59 nm. -Es, földszinti, 2 szobás, egyedi fűtésű lakás téglaépítésű, szi...
44 900 000 HUF
761 016 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23934761)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Üdvözlöm! Eladó modern garzonlakás a XIII. kerület közkedvelt részén – közel a Margitszigethez Tulajdonostól eladó egy 30 nm...
65 900 000 HUF
2 125 806 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (99399353)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyiváros frekventált részén, 55 nm. -Es, 2 szobás, fűtéskorszerűsített, nyílászárócserélt lakás liftes társ...
39 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44328741)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Figyelem! Néhány kép virtuálisan rendezett, de a valóságnak megfelelőek! a Zsinagóga közelében kínálunk megvételre egy kiváló a...
68 900 000 HUF
1 230 357 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32344763)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Belváros övezetében, eladó egy 1. emeleti 52 nm-es, 2 szobás tégla ( szigetelt ) falazatú lakás garázzsal EGYÜTT! ...
59 500 000 HUF
1 144 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (64938774)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a XIV. kerület egyik legkedveltebb részén, a Zsálya utcában egy 46 m²-es, nappali + 1 hálós, gardróbos lakás, amely remek...
63 500 000 HUF
1 380 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (38248349)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléden egy 2 szobás szép állapotú panel lakás. Az ingatlan főbb jellemzői: - 52 nm - 1. emelet - lift - erkély - 2 sz...
45 900 000 HUF
834 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (48847673)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
József Attila lakótelepen, eladó 1, 5 szobás ingatlan. Eladó lakás a IX. kerületi, József Attila lakótelepen, egy szuper kis m...
57 900 000 HUF
1 654 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (84367376)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 59 m²-es, 3 szobás panel lakás Kispesten, a Zrínyi utcában Kispest kedvelt részén, a XIX. kerületben, rendezett társasház...
69 800 000 HUF
1 183 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (33793477)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedés Az ingatlan Marcali egyik kedvelt, frekventált részén található, nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben. ...
26 900 000 HUF
672 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (42978649)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted