Eladó lakás 70 millióig (20036 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 036 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (63244335)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns Otthon Miskolc Belvárosában Miskolc szívében, a belváros egyik legkedveltebb részén található ez az otthont. Ez a laká...
59 990 000 HUF
722 771 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64325331)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kazincbarcikán egy jó állapotú, 45 nm-es, 1 szobás, földszinti lakás. Az ingatlan műanyag nyílászárókkal, réz villanyháló...
21 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44674377)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza kedvelt részén eladásra kínálunk egy 4. emeleti, 55 nm-es, igényesen karbantartott társasházi lakást. Az ingatlan 4...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (93619337)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Ságvári kertvárosban eladásra kínálok egy 83m2-es, 3 szobás, jó állapotú tetőtéri lakást! További jellemzők:- beép...
56 900 000 HUF
685 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75358747)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Tócóskerti városrészén, 67 nm-es, nappali+2 hálószobás, 10. emeleti lakás eladó! Jellemzői: - távfűtés egyedi méréss...
59 900 000 HUF
894 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45885823)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen kedvelt részén, Tócóskertben, a Derék utcán eladó egy 65 m²-es, 3 külön nyíló szobás lakás, amely egy négyemeletes tár...
65 900 000 HUF
1 013 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (85144337)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló frekventált részén, a fürdőtől néhány perc sétára, eladó egy 50 nm-es, új építésű (2024), 1 hálószoba + nappalis...
57 400 000 HUF
1 148 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83957675)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld csendes részén, egy 4 emeletes téglaépítésű társasház 4. emeletén, egy 56 m2 alapterületű 2+ 1/2 szobás felú...
29 900 000 HUF
533 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (14779395)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Váci úton, mindössze 6 perc sétára a Duna Plaza bevásárlóközponttól é...
64 900 000 HUF
1 582 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (37253722)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szereted a víz közelségét, a sétákat a Duna-parton vagy egy gyors strandolást nyáron? Akkor ez a lakás neked szól! ☀ > III. ker...
63 800 000 HUF
1 250 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (62364732)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a Napfény lakóparkban, a kedvelt Homokvárosi városrészben eladó egy 35 m²-es, 1. emeleti, erkélyes lakás, ami ideális vá...
35 500 000 HUF
1 014 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (44634747)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiskunhalas Felsőváros Sáfrik malom közelében eladó egy 4 lakásos társasházban 66 nm-es 3 szobás erkélyes lakás plusz egy 25 nm...
37 900 000 HUF
574 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (36442249)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, modern, felújított! ! Marcali legszebb részén, a Berzsenyi utcában eladó ez a második emeleti, 49 m2-es, kettő szob...
34 500 000 HUF
704 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői egyéb lakás hirdetés (99293142)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gödöllőn, központban, eladó egy földszinti, 55 m2-es, felújított állapotú, 2 szobás lakás. A lakás JELLEMZŐI: A nyílászárók ...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (42177943)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben: újpest szomszédságában, az illyés Gyula utcában, a hubay Jenő tér mellett, nagyon jó közlekedésnél, 2004-ben ép...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34634693)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 51 m²-es, 1+2 félszobás, felújított lakás, panelprogramos házban, panorámás kilátássa...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb lakás hirdetés (88283934)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesttől 35 percre Dabas központi részén eladó egy 50nm-es, második emeleti lakás. A lakásban 2 szoba, közlekedő, konyha, fü...
59 990 000 HUF
1 199 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34423429)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya zöldövezeti részén, Kertvárosban, eladó egy 74nm-es erkélyes lakás! A Lux Home kínálatából eladó lakás jellemzői: ...
54 990 000 HUF
743 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (71913883)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Oroszlány központjában a Rákóczi úton negyedik emeleti három szobás lakás eladó. Az ingatlanban a nappaliból nyílik a másik két...
38 400 000 HUF
609 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (14724743)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győr kedvelt városrészében, Adyvárosban kínálunk megvételre egy 55 négyzetméter alapterületű, kiváló elosztású, 3 külön nyíló s...
51 500 000 HUF
936 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal