Eladó lakás 70 millióig (20036 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 036 db
Eladó Győri panel lakás hirdetés (83221694)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy remek panellakás Győr Adyvárosban, mely ideális választás lehet családok számára vagy fiatal párok számára, akik kény...
50 500 000 HUF
952 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (99441765)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár-érték arányban verhetetlen lehetőség! Ne hagyja ki! Már csak néhány lakás maradt! Csapjon le új otthonára, vagy befektetési ...
46 225 650 HUF
924 513 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (59476944)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 708 750 HUF
834 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (16356248)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 922 650 HUF
937 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (61316314)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 50 nm-es, 2 szobás, téglaépítésű lakást, amely egy szigetelt társasház harmadik ...
38 500 000 HUF
770 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (41974748)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szombathelyen a Károlyi Antal utcában egy megkímélt állapotú, erkélyes, 63 m2-es, lakás 3 nagyobb méretű szoba Klíma N...
52 000 000 HUF
825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (49463449)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bátonyterenye Barátság úton 2-szobás erkélyes lakás! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából B...
11 000 000 HUF
203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (45265894)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 86 m2-es, felújítandó, földszintes lakás eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szob...
7 500 000 HUF
87 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31578792)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨️ Felújított, panorámás lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában – 2 liftes, szigetelt TÁRSASHÁZBAN✨ Zalaegerszeg belvárosában k...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46753433)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Legjobb befektetés irány ÁRON! Péterfy Sándor utcában körfolyosós társas házban egy szobás, 26 nm-es, csendes, polgári lakás ...
41 900 000 HUF
1 611 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (39343514)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség veszprémben – azonnal költözhető, berendezett lakás a HASZKOVÓN Veszprém közkedvelt városrészében, a Haszkovó...
49 990 000 HUF
925 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59845757)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon start kompatibilis – XV. kerületi, Drégelyvár utcai 61 m²-es 3 szobás, beépített erkélyes lakás eladó Világos, azonnal ...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (36996539)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jó elrendezésű, külön nyíló szobás lakás eladó Szegeden – Gáspár Zoltán utca Szegeden, a Gáspár Zoltán utcában, egy 10 emelete...
48 900 000 HUF
873 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (73948664)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balatonmáriafürdő központi részén, körbekerített parkosított telken, saját partszakasszal rendelkező lakópark 2. Ütem, második ...
57 900 000 HUF
1 867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73998533)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított stúdiólakást kínálunk Budapest belvárosának egyik legnépszerűbb utcájában, a VI. kerület Nagymező utcájában. Az in...
58 000 000 HUF
2 230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92227999)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított garzon a Terézváros szívében! Budapest VI. kerületében, a Dessewffy utca 26. Szám alatt, közvet...
55 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44496574)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetési lehetőség Budapest egyik legjobb helyén! ! Egy 33 m2-es lakás plusz 2 m2-es belsővel, amelyet építési engedéllyel...
65 000 000 HUF
1 857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74547836)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36nm-es lakás a történelmi Ganz Kolóniában. a Kolóniát 24 órás portaszolgálat védi, lehetőség van a sorompóval lezárt...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (76443685)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home ingatlan siófoki irodája kínálja eladásra ezt az új építésű társasházi tégla lakást Siófok belvárosához KÖZEL! A 4...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (31568947)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 348 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal