Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (64289946)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged Gát utcában lakás eladó. Szegeden eladásra kínálok egy első emeleten található 69 m2 es panel lakást. a lakás nyílászá...
63 490 000 HUF
920 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94614593)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hangulatos, felújított másfél szobás lakás eladó a VII. kerület szívében, az Almássy tér közelében! Budapest VII. kerületében...
62 000 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59413579)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bazilika és Opera közelében – felújított, galériás, különleges hangulatú lakás Budapest 6. kerületében, a Hajós utca egyik leg...
63 500 000 HUF
2 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (25745234)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos panellakás a Zsókavár utcában zöld környezet, kiváló elhelyezkedés Ha fontos számodra a jó elhelyezkedés, a mindennap...
65 500 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43837738)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházban, Újdonság! Saját ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (93242222)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (37735137)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ideális lakás nagycsaládosoknak, vagy hosszútávú jó befektetési lehetőség Oroszlány központjában! Eladó 63m2-es három szobás ...
32 900 000 HUF
522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44479636)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XX. kerület szélén Soroksárhoz közel, zárt lakóparkon belüli belső két szintes álomotthon autóbeállási lehetőséggel, saját 24nm...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (82733547)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33639394)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m²-es, 4. emeleti panel lakás, liftes társasházban. A la...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24486694)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ingatlan hangulatos kialakítása és vi...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (92321424)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét közkedvelt városrészében, Széchenyiváros kiváló részén eladóvá vált – külföldre költözés miatt – egy 54 nm-es, erkély...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (68322521)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadi...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (56525375)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló BEFEKTETÉS! Pécs-Egyetemvárosban, a POTE-től 300m-re eladó egy 10/6. emeleti, panorámás, teljeskörűen felújított és át...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (44467933)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2010-Es építésű, 59 m2-es, teraszos szigetelt tégla lakás eladó a Károlyvárosban! Az ingatlan téglából épült, mely 15 cm-es hő...
56 900 000 HUF
964 406 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (77254759)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Eger nyugodt részén eladó egy 16 m2-es, garázsból praktikusan átalakít...
19 900 000 HUF
1 243 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (37393332)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (33348434)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (56249533)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (63272966)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 900 000 HUF
898 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal