Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (97655474)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (54878426)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (83757484)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (31441673)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári stílusú lakás eladó Nagykőrös belvárosában Nagykőrös központjában kínálunk megvételre egy hangulatos, polgári stílusú,...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (58135761)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes otthon liftes, csendes házban. INGATLAN helyszíne, LOKÁCIÓ - Veszprémben, a közkedvelt Jutasi úti lakót...
59 990 000 HUF
967 580 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (75393764)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított lakás az agora MELLETT Eladásra kínálunk a Jutasi úti lakótelep egy szigetelt házában egy igényesen felúj...
59 990 000 HUF
967 580 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23532198)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84214732)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy parkra néző lakás békásmegyer duna felőli OLDALÁN! Ha egy otthonos lakást keresel, amit nem kell órákig takarítani ...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (93493277)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Balaton-part közeli, 2 szobás lakás eladó a Kenese Liget prémium lakóparkban. *** Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (63852446)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (45422467)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (35335363)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34446879)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
13. kerületben, a Hősök tere közelében, Rákosrendezőn ajánlok figyelmébe egy földszintes jó állapotú 2 szobás 43 m2-es házikót,...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (85446442)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57314443)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89774947)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35923795)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Pécs belvárosában kiváló befektetési lehetőségPécs belvárosában eladó egy 63 m²-es, földszinti, 2 szobás i...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39473318)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljeskörűen felújított, 52 m² alapterületű lakás Pécset varázslatos kertvárosi részén, mely a 10 emeletes panelépüle...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32772319)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécsett-Rózsadombon a Fagyöngy u-ban egy 3. emeleti, 74nm-es, erkélyes, (3, 5 szobás átalakított) 3 külön nyíló szobás pa...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45533159)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ing...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal