Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (79342795)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kertvárosi nyugalom, élhető tér - saját ízlésére formálható otthon Rákospalotán Rákospalota-Kertváros részen kínálunk megvételr...
61 999 000 HUF
1 127 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75423676)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett-Rózsadombon egy kedvező áron kínált, 2 külön szobás, tégla építésű lakás, ideális választás azok számára, akik sa...
48 900 000 HUF
889 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47167677)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást! Referencia szám: lk041947
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (47544873)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón, központi részén, de mégis csendes helyen kínálok eladásra egy 44 nm-es, földszinti, amerikai-konyha nappalis +...
57 900 000 HUF
1 315 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (32233793)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúszoboszló központjához közel modern, azonnal költözhető állapotban Képzeld el, hogy egy forró nyári napon lesé...
59 000 000 HUF
1 113 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (76397598)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Először a zalaegerszegi ingatlanpiacon! Eladó belváros közeli, amerikai konyhás, nappali+ kettő hálószobás lakás. Amennyibe...
69 900 000 HUF
884 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42794723)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (27966363)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46877481)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Elegáns Városi Rezidencia a Történelmi Belváros Szívében! Miskolc legkeresettebb sétálóutcájának közvetlen közelében, egy az ...
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54431771)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
67 000 000 HUF
736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37658489)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást! 54900000 Ft Referencia szám: lk041947
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (98486457)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 57 négyzetméteres, 2 és fél szobás panel lakás, mely egy 4 emeletes társasházban található. a lakás eloszt...
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22337183)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 46 nm-es, 2 tágas, különálló szobával rendelkező lakás, mely új tulajdonosa számára akár azonnal kiadható befektetést...
67 500 000 HUF
1 467 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (33434962)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó társas házi lakás Hajdúböszörmény frekventált részén Eladó egy három lakásos társasházban egy lakás, amely földszint+ eme...
59 999 000 HUF
645 150 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (35956586)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó társas házi lakás Hajdúböszörmény frekventált részén. Eladó egy három lakásos társasházban egy lakás, amely földszint+ e...
65 000 000 HUF
698 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (84966125)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó társas házi lakás Hajdúböszörmény frekventált részén! Eladó egy három lakásos társas házban egy lakás, amely földszint+ ...
65 000 000 HUF
706 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (83511239)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szombathely kámon városrészén jó állapotú, nettó 90 m2 alapterületű lakás eladó. Az ingatlan egy kétlakásos társasház utcafront...
54 900 000 HUF
616 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (73742133)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35277774)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lakás prémium bútorokkal közel 4 méteres belmegassággal a Dohány utcában! Ez a nagypolgári stílusban épült l...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (87876495)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten, Kadafalva elején, 2019. Évi, szigetelt, tégla építésű, 75 m2-es, nappali+ 2 szobás szélső sorház, saját nagyobb ke...
69 900 000 HUF
932 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal