Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (86383498)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten, Kadafalva elején, 2019. Évi, szigetelt, tégla építésű, 75 m2-es, nappali+ 2 szobás szélső sorház, saját nagyobb ke...
69 900 000 HUF
932 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (57333442)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiskunfélegyházán eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 70 m2-es, földszinti lakás, amely azonnal birtokba vehető! Ha nem...
46 500 000 HUF
664 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (33444537)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Szekszárd központhoz közeli részén egy 82nm, kivételes elosztású lakás, amely tökéletes választás lehet nagyobb családokn...
69 900 000 HUF
852 439 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (57274921)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Szekszárd északi városrészében egy 49nm-es, magasföldszinti, tégla építésű lakást, amely ideális választás ...
37 000 000 HUF
755 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (98686842)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak a house36 kínálatában! Napfényes, erkélyes otthon Kecskemét belvárosában. Kecskemét szívében kínálunk megvételre egy 63 ...
53 200 000 HUF
844 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (42317523)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárd jól megközelíthető, nyugodt részén, a Csatári városrészben eladó, 59 m²-es, magasföldszinti elhelyezkedésű lakás, ame...
38 950 000 HUF
660 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (34497354)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, napfényes 1, 5 szobás lakás eladó a XV. kerületben várható átadás: 2026. 05. 11. Budapest XV. kerületéb...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (68827378)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Göncz Árpád városközpontban, 2 szobás lakás! Eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti, napfényes lakás a Váci úton. a 2 szoba külön nyíló...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31447744)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
==Eladó 2 szobás, felújított lakás Újpesten azonnal költözhető, gépkocsibeállási lehetőséggel! ==Budapest IV. kerületében, Megy...
67 900 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (84327754)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, felújított lakás Újpesten azonnal költözhető, gépkocsibeállási lehetőséggel! Budapest IV. kerületében, Megyer...
67 900 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64393797)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Göncz Árpád városközpontban, 2 szobás lakás! Eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti, napfényes lakás a Váci úton. A 2 szoba külön ny...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54847583)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelben...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17326296)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (36788414)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 ...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (23935857)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33383332)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (71922523)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyenes tér mellett napfényes lakás Eladó Kecskemét Sétatér utcában, liftes, téglaépítésű társasház 3. emeletén, lakáson belül ...
68 900 000 HUF
1 722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89781142)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44299394)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBAN Eladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92433334)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal