Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79375732)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 9. emeleti, 53 m? -Es, 2 szobás, loggiás társasházi lakás. Az ing...
58 700 000 HUF
1 107 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47438335)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vm. , Debrecenben, a Tócóskert keresett környékén eladó egy frissen felújított, erkélyes, azonnal költözhető lakás....
62 900 000 HUF
938 805 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (62336257)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valósítsd meg biztos befektetésed vagy városi otthonod Debrecen belvárosának közelében! Debrecenben, a Barna utcán, a belváro...
52 900 000 HUF
1 058 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (17926881)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179915 hivatkozási számú mosonmagyaróvári társasházi lakás. M...
42 990 000 HUF
781 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (47886495)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178221 hivatkozási számú győri társasházi lakás. Belváros szívé...
60 850 000 HUF
881 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (47456732)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59977519)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Első otthon vagy biztos befektetés, 2 szobás, könnyen kiadható lakás Angyalföldön! --- Eladó egy 48 m2-es, nappali + 1 hálószob...
54 900 000 HUF
1 143 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33827874)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban, 53 m2-es, III. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás eladó! Jellemzők: - műanyag hőszigetelt abl...
47 900 000 HUF
903 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38741674)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten, Kadafalva elején, 2019. Évi, szigetelt, tégla építésű, 75 m2-es, nappali+ 2 szobás szélső sorház, saját nagyobb ke...
69 900 000 HUF
932 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (12277798)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (53219798)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (48474549)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54883444)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37352974)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 54 nm-es, 1 + 2 félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobá...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (12634244)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37356133)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57231974)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (42676376)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Marcalváros I-en, X emeletes liftes társasházban IX. emeleti, 68 nm-es, 3 szoba + hallos, erkélyes, felújított panellakás ...
57 900 000 HUF
851 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti tégla lakás hirdetés (95931963)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az alapok készülnek, Önre vár a belső dizájn Győrújbaráton, a Csárdasor utcában, 1975 körül épült, 2004-ben újjáépített 3 laká...
66 900 000 HUF
711 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (85355735)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nappali + 1 hálószobás lakás tágas erkéllyel. . Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szi...
45 400 000 HUF
1 031 818 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal