Eladó lakás 70 millióig (20002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 002 db
Eladó Berettyóújfalui panel lakás hirdetés (34373793)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel új otthonát Hajdú-Bihar vármegye kedvelt városában, Berettyóújfaluban! Eladó egy 54 m2-es, 2 szobás lakás, amely a...
42 500 000 HUF
787 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (93737349)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsa belvárosi részén eladó 2 lakásból álló ingatlan. a 3 szobás, 105 nm-es, földszinti lakás 6 lakásos társasház földsz...
32 000 000 HUF
304 761 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (24424443)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok Zala Vármegyében, Zalaegerszegen egy közel 100 nm-es panorámás lakóingatlant. Kiváló lehetőség nagycsaládoso...
52 400 000 HUF
569 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (57879982)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagykanizsa polgárias belvárosi részében teljesen felújított társasházi lakás eladó! a 99 nm-es ingatlan 2 lakásos társasház fö...
69 900 000 HUF
706 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (73273594)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (84889393)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű lakás Debrecen szívében prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, har...
66 605 750 HUF
1 624 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui tégla lakás hirdetés (33674649)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Berettyóújfaluban, a Szent István téren eladó egy 20 éve épült, teljesen felújított, első emeleti társasházi lakás. - 60, 5 M...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (29349333)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (29789732)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok városban a Kassai lakótelepen, megvételre kínálunk egy tégla építésű 2 szobás 54m2 es lakást. Az ingatlan egy 4 emelete...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55829942)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43354997)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72446292)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában egy 16 lakásos újépítésű projekt építése vette kezdetét. Különösen jó lokációval, remek elosztású lakáso...
62 387 500 HUF
1 559 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (58446733)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (88446342)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (35754473)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást!
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (41175972)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 1. emeleti, 55 m2-es, 1+2 félszobás, loggiás társasházi lakás. Cs...
57 990 000 HUF
1 054 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (29893244)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valósítsd meg biztos befektetésed vagy városi otthonod Debrecen belvárosának közelében! Debrecenben, a Barna utcán, a belváro...
52 900 000 HUF
1 058 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93452224)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2