Eladó lakás 70 millióig (20010 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 010 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (13147492)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 1+2 szobás lakás Dunaújvárosban! Lokalizáció: • Dunaújváros Római körút • Üzletek, buszmegálló pár száz méteren belül •...
31 900 000 HUF
455 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (43749973)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopron Alsó Lőverek kedvelt részén, a Béke úton ajánlom a figyelmükbe ezt a 60 m² alapterületű, 2 szobás, magasföldszinti lakás...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (36332236)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház egyik legkedveltebb részén, közvetlenül a hangulatos tó szomszédságában épül meg legújabb lakóparkunk, amely összes...
67 660 000 HUF
1 439 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (81353138)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Kórházhoz, Belvároshoz közel eladásra kínálok egy 59m2-es, 2 szoba + nappalis, egyedi gázfűtéses, felújított állap...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97625639)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Kórház közelében szigetelt, tégla építésű, társasházban Teljeskörűen felújított, Nagy konyha -étkezős, Nappali + ...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49893854)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kórház közelében, Teljes Körűen Felújított, Azonnal Birtokba Vehető, 59 nm-es, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás, ...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (68444335)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Hímes városrészen, 62 nm-es, 2+1 szobás erkélyes lakás, kis lakóközösséggel rendelkező, szigetelt téglaépítésű tá...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45587848)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó felújított, 69 m²-es lakás Debrecenben, az Árpád tér közelében! Debrecen közkedvelt részén, az Árpád tér közelében kíná...
69 900 000 HUF
1 013 043 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali egyéb lakás hirdetés (74772568)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. Magyar leírás Marcali központjában, parkos környezet közelében található ez az első emeleti, 2 szobás tégla lakás. a lakás ...
32 000 000 HUF
551 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (29748922)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 7. kerület csendes utcájában, egy újszerű ügyvédi használatti megosztással rendelkező garzon lakás! Eladásra kínálunk...
44 500 000 HUF
1 435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb lakás hirdetés (93865434)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged- Felsőváros Retek utcájában Önt várja ez az albérletezésre alkalmas, 5. emeleti 60 m²-es alapterületű erkélyes panellaká...
55 900 000 HUF
931 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (43717594)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1, 5 szobás, bútorozott lakás Hejőcsabán – azonnal költözhető! Hejőcsaba csendes, napfényes utcájában eladó egy 43 m² e...
29 750 000 HUF
691 860 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (48454373)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető lakás Ajkán-kiváló ár-érték arány! Ajkán a Vájár utcában eladó egy 42nm-es praktikus elosztású lakás...
26 500 000 HUF
630 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti tégla lakás hirdetés (69337431)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újszerű, még nem lakott, prémium minőségben felújított erkélyes lakás eladó Zalaszentgrót BELVÁROSÁBAN Azoknak ajánljuk, akik ...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Büki tégla lakás hirdetés (69431552)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bükön, központi helyen 4 szobás lakás garázzsal kedvező áron eladó! Bükön központi helyen, mégis csendes környezetben, kiváló...
59 900 000 HUF
399 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59464957)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, parkos környezetben kínálunk megvételre egy 34 nm-es, 1 szobás, jó állapotú téglalakást, amely ideális választás lehet...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (56349596)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 50 nm-es, 2 szobás, felújított lakás! A lakás felújított állapotú, egységes, letisz...
62 900 000 HUF
1 258 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74283773)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó frissen felújított, galériás lakás a VII. kerület közkedvelt részén, a Damjanich utcában! Eladásra kínálok a VII. kerül...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46557998)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó frissen, teljes körűen felújított lakás a VII. kerület közkedvelt részén, a Damjanich utcában! Budapest egyik legkerese...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93365866)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részlegesen felújított földszinti TÉGLALAKÁS! ! ! Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében, Magdolna negyedben, 150 laká...
64 900 000 HUF
1 380 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal