Eladó lakás 70 millióig (20010 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 010 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75395274)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (93247654)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, napfényes, egyedi kialakítású lakás Tatabánya Óvárosában, két erkéllyel! Tatabánya Óváros városrészében, a közked...
39 900 000 HUF
654 098 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47235478)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** 1 + 2 Fél szoba, praktikus elosztás, erkély *** Tatabánya - Gál István lakótelepen, 6. emeleti, 55 m2-es lakás eladó. Külö...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33794526)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a IV. kerületben, magánszemélytől, Újpest-központhoz közel (kb. 1 Km) a kertvárosi részen, a Perényi Zsigmond utcában, a ...
58 900 000 HUF
1 510 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (95528744)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kökinél, mini rezsi, egyedi fűtés, extra világos, felújított, SZIGETELT, panel programos, 2 szobás, metróközeli lakás XIX. Ki...
54 900 000 HUF
1 525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Győrújfalui tégla lakás hirdetés (13233472)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győrújfalu közkedvelt, csendes részén, a Tó utcai lakóparkban kínálom megvételre ezt a 61 m²-es, kertkapcsolatos, akadálymentes...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49753175)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Kórház közelében szigetelt tégla építésű zárt udvaros társasház (6 lakásos) 2. emeletén eladásra kínálunk egy 59 nm...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54798489)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, az Ér utca csendes részén 77/66 nm-es, 3 szoba, nappalis, 2 erkélyes, Velux tetőtéri és műanyag ablako...
63 800 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14348275)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Hímesben 1. emeleti 62 nm-es, 2 + 1 szobás, külön fürdő és wc, járólap és parketta burkolattal, gázkonvektor fűtéss...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröshegyi tégla lakás hirdetés (47567392)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
AzUpdate Vip Ingatlan Iroda eladásra kínálja a következő ingatlant: A Kőröshegyi völgyhíd közvetlen közelében, a Balaton déli ...
68 000 000 HUF
1 096 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39252575)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lokáció | Alacsony rezsi | Stabil bérleti piac | Felújítandó állapot | Befektetői kedvenc Keres olyan ingatlant, amely ...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39779438)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes lehetőség: Most új, csökkentett áron, mindössze 42, 9 millió forintért! Ön is olyan otthont keres, ahonnan reggel g...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (73354316)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Szombathelyen a Király utcában, egy második emeleti, belső kétszintes, nettó 117 nm-es (bruttó: 130 nm-es) lakás, 2 fürdő...
69 000 000 HUF
589 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39894145)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel álmai otthonát Halásztelek szívében – 2 szobás lakás várja Önt! Fiatal felnőttek és befektetők figyelmébe ajánlju...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94234464)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy karakteres, mégis modern otthon a Podmaniczky utca egyik klasszikus épületében. - Üdv Itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Eladó eg...
62 000 000 HUF
1 319 148 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (31424478)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléd belvárosában egy belső udvaros kis lakás! Főbb jellemzők: - 50 nm - 2 szoba - új villanyhálózat - új vízvezeték...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (73754953)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Főbb jellemzők: - tégla falazat - ingatlan hasznos alapterülete: 64 nm - jelenlegi elrendezés: Földszint: nappali-konyha-étkező...
49 000 000 HUF
653 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (44337362)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiemelt megbízás irodánk kínálatában! Hévíz legfrekventáltabb részén, a sétálóutcában eladó egy 46 m²-es, földszinti, tégla é...
47 490 000 HUF
1 032 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (95515227)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros belvárosában, Duna-parthoz közeli – 2 szobás lakás, ami várja Önt! Kivételesen ritka lehetőség a Városháza tér kö...
29 900 000 HUF
610 204 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (51557547)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 51 m2-es, 2 szobás, szép állapotú lakás a Római városrészben Lokalizáció: -Római városrész -bevásárlási lehetőség, buszm...
33 500 000 HUF
587 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?