Eladó lakás 70 millióig (20008 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 008 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61535474)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes mini-garzon a blaha lujza térnél – felújított ÁLLAPOTBAN Belső kétszintes, állógalériás lakás 50–70 mét...
41 800 000 HUF
870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47371639)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes garzon a blaha lujza térnél – felújított ÁLLAPOTBAN Belső kétszintes, állógalériás lakás 50–70 méterre ...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43388225)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern városi élet a corvin negyed közvetlen KÖZELÉBEN Eladó egy félemeleti, világos, 36 nm-es lakás Budapest egyik legdinamik...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76429899)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern garzon a Corvin-negyed közelében Eladó egy 27 nm-es, világos félemeleti lakás a Corvin-negyed közelében, dinamikusan fe...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47433683)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern belvárosi élet a corvin negyed SZÉLÉN 35 nm-es, újépítésű hangulatú lakás – baross UTCA Eladó egy félemeleti, világos, ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (83592363)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home székesfehérvári irodája eladásra kínálja Székesfehérvár Maroshegyi részén felújítandó, 60, 4 m2-es társasház első l...
42 999 000 HUF
704 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (46777424)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarjánban eladó egy 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás! Eladásra kínálunk egy 54 m²-es, 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes...
17 990 000 HUF
333 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (43753527)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1+1 félszobás lakás Mosonmagyaróvár ipartelepi részén Mosonmagyaróvár ipartelepi városrészén, egy rendezett, 4 emeletes ...
31 900 000 HUF
778 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (47522784)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179931 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Aranyhegyi nyugalom...
42 500 000 HUF
1 287 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabi tégla lakás hirdetés (77534932)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy kihagyhatatlan lehetőség Tabon annak, aki csak költözni szeretne! Eladásra kínálunk Tab legfrekventáltabb helyén egy gyönyö...
39 900 000 HUF
586 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79739374)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön konyh...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (87567824)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi, szépen parkosított környezetben, folyamatosan karbantartott csúsztatott zsalus, liftes 10 emeletes épületben eladóv...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22224463)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás a Dobozi utcában azonnal költözhető állapotban! a VIII. kerület frek...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (66589854)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosának egyik legkeresettebb részén, a Bethlen utcán kínálok eladásra egy 35 m²-es, délkeleti fekvésű, első emele...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (84132785)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környében iskola, óvoda, ü...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94867297)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25429324)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal ELADÓ! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (13453273)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra 57 m2 hasznos alapterületű + 15 m2 terasszal rendelkező, nappali + 2 félszobás első eme...
62 900 000 HUF
873 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49533249)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (41769474)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában, felújított, azonnal kiadható tetőtéri lakás Egerben, kiváló lokációval! Eger közke...
48 900 000 HUF
905 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal