Eladó lakás 70 millióig (20008 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 008 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (93323353)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában, eladó, igényes, 52 nm-es téglalakás Eger egyik legkedveltebb részén, a Szarvas téren...
62 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (34299423)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok egy kiváló adottságú, 62 nm-es, 2 + 1 szobás, világos, bútorozott és azonnal költözhető lakást Győr Adyvárosba...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (86393447)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, prémium lakások Hegyeshalomban már leköthetők! Hegyeshalom új lakóparkjában épülő, 18 lakásos társasházi projekt,...
43 400 000 HUF
1 009 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (93755439)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne maradj le róla - kertkapcsolatos, napfényes lakás 4 parkolóval a Dujmó lakóparkban! Szigetszentmiklós egyik legkeresettebb...
66 900 000 HUF
1 555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (93731115)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Belső-Bethlenvárosban 58 m2 nagyságú lakás, közös használatú udvarban eladó. Az 1960-as évekbe...
44 950 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (56477449)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP ingatlanpontnál! Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Műkertvárosban tégla építésű, 56 m2-es, tehermentes, magasföldszin...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74125463)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosában megvételre kínálunk egy 51 m2 hasznos alapterületű, 4 emeletes társasházépítésű 3. emeleti lakást amely a ...
33 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57295158)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 55 nm-es lakás, amely részleges felújításon esett át, így...
15 900 000 HUF
289 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (26535927)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 53 nm-es, erkélyes lakás, amely részleges felújításon ese...
15 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (29982195)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4 éve teljes körűen felújított, földszinti, háromsz...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (74247467)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4, 5 éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (33643575)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Mohácson, a közkedvelt Radnóti lakótelepen! Mohács egyik kedvelt, csendes és rendezett részén eladásra kínálok eg...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (41243723)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Háromszobás lakást keres, és nem szeretne lemondani az erkélyről? Amennyiben fontos a jó infrastruktúra és a kiváló tömegközl...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45946316)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fenn...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37878133)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (34699775)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (43439757)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Veszprém vármegyében, Pétfürdőn eladóvá vált egy 137m2-es polgári tégla lakás. a lakás és a társasház is jogilag rendezett, teh...
64 900 000 HUF
473 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24458738)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (45545927)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (97948416)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes, 4. emeleti, panorámás kilátással rendelkező lakás. Csendes utc...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal