Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Szerencsi tégla lakás hirdetés (46736642)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tehermentes, földszinti, nem lakott ingatlan a gimnázium közelében eladó! Csendes utcában, tiszta lépcsőházban, megbízható sz...
21 990 000 HUF
392 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi egyéb lakás hirdetés (39235955)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Edelényben, központi helyen egy egyedülálló ingatlant! Az ingatlan egy sorház középső lakása, melynek has...
42 000 000 HUF
204 878 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26944439)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A lakás vételárát közvetítői díj nem terheli, közvetlenül a tulajdonossal lehet kapcsolatba kerülni. Békásmegyer hegy felőli ...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (99343469)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belváros szívében kínálom eladásra ezt az abszolút élhető társasházi panel lakást. Az ingatlan felújítandó állapotú, (de jele...
47 900 000 HUF
855 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77334738)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Debrecenben a Wesselényi lakótelepen egy átlagos állapotú, praktikus elrendezésű, napfényes, egyszobás, 40 nm-es magasföl...
50 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53839389)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, Belső_Erzsébetvárosban a Zsinagóga közvetlen közelében, rendezett házban eladó egy 2. emeleti 96 m2-...
39 900 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (98758345)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza közkedvelt, csendes részén eladó egy 53 nm-es, 2 szobás, 4. emeleti, kiváló elrendezésű lakás, amely praktikus kial...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (85544333)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, 4. emeleti lakást, amely jó elrendezésével és praktikus ...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (25747744)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában, a közkedvelt Ér utca egyik csendes szakaszán eladó egy minden igényt kielégítő, nettó 66 nm-es (brutt...
63 800 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (48871957)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egerben a Kallómalom utcában 1+2 szobás, erkélyes, panorámás lakás eladó. Otthon Start Hitel, Piaci hitel, Csok+ felvehető! ...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (15758989)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Esztergom belvárosában, a Bankok közelében kínálok megvételre egy 120nm-es kettő+ két félszobás negyedik emeleti panorámás jó á...
67 700 000 HUF
564 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (27363427)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 50 nm-es, kertkapcsolatos tégla lakás a 16. kerület kertvárosi részén. Az ingatlan előnye, hogy a ház előtt közvetlen k...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (52438499)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 11. kerület Sasadi út közelében lévő társasházi lakás külön helyrajzi számmal rendelkezik. Az ingatlan előnye h...
67 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (27449833)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonfüreden, kiváló elhelyezkedéssel kínáljuk eladásra ezt a néhány éve felújított, sorház jellegű, kétszintes lakást, amely...
56 900 000 HUF
1 293 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63343397)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Központi helyen, teljes ellátottsággal! Hitelezhető! PESTERZSÉBET, baross utcában 2 szobás azonnal költözhető lakás eladó! ...
55 990 000 HUF
1 018 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77336836)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás csendes mellékutcában, a Szemlőhegy vonzáskörzetében Budapest II. kerületében, a Szemlőhegy vonzáskörzetében, egy ...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (62748343)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Update Vip Ingatlan Iroda eladásra kínálja: Balatonszemes központjában, közvetlen vízpart mellett épült egy minden igényt k...
64 900 000 HUF
1 509 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (92491271)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok, belvárosában a Kossúth téren a városházával szemben eladó egy első emeleti felújjításra váró, két szobás egyedi gázfűt...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (56434534)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lakásnak és irodának is top lehetőség Szolnok központjában! Saját PARKOLÓVAL! ! ! Eladó Szolnokon, a belvárosban egy 80 nm-es...
52 900 000 HUF
661 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (47138547)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szolnokon, a kedvelt Tallinn városrészben, az új építésű Boglárka utcai lakóparkban, lakások eladók. Ez Szolnok csendes, közk...
69 000 000 HUF
1 131 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal