Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (72573438)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 66 négyzetméteres, 2. emeleti, tégla építésű lakás, melynek vételára 64 900 000 huf, azaz négyzetméterenként átlagosa...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (48219441)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy téglaépítésű családi otthon, mely jó fényviszonyokkal és modern építészeti megoldásokkal várja új tulajdonosát. Ez az...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (73698314)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (77893684)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (95874184)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (89922892)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Egyedi elrendezésű, 46 nm-es, 1+2 félszobás lakás az Örs vezér tere közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Eladóvá vált a S...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22753441)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 65 m2-es, kétszintes, 3 szobás lakás Kecskemét Belvárosában! Közel mindenhez, 3 perc sétára megtalálható buszmegáll...
68 600 000 HUF
1 055 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (25442187)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64729124)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
> Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt Magdolnanegyedében eladó egy 52 nm alapterületű (tulajdoni lap szerint 49 nm-...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44283422)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen, Siklósi úton, 4 emeletes társasház 2. emeletén eladó egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes, teljes felújításon átesett lak...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (48654728)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2 szobás belvárosi ingatlan, mely ideális választás lehet azok számára, akik a város szívében keresnek otthont vagy b...
45 900 000 HUF
1 092 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (79933328)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok belvárosához közel, erkélyes 2 szobás lakás eladó! Siófok egyik kedvelt, központ közeli részén kínálunk megvételre - vil...
55 500 000 HUF
973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (34723387)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 900 000 HUF
1 092 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (42253854)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a Család utcán eladó egy felújított, 4. emeleti, 65 négyzetméteres, 3 szobás, mért távhős, panel falazatú lakás. ...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (56293358)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű, energiatakarékos lakások Zugló zöldövezetében Zugló egyik legkeresettebb részén, a Gyarmat utcában épül ez a moder...
64 990 000 HUF
2 166 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (67733996)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 990 000 HUF
2 099 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43289223)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócóskert városrészben a Kishegyesi út elején eladó, 53 nm-es, 3 szobás lakás 4 emeletes társasház 3. emeletén. Főb...
59 990 000 HUF
1 131 886 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57754853)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában és az egyetemekhez közel egy igényesen felújított, 35 négyzetméteres, nappali+ 1 szobás, nyugati fe...
49 500 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (97535951)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely egyik kedvelt városrészén, a Derkovits ltp. -En kínálunk eladásra egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Az ing...
37 900 000 HUF
689 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (44945444)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Tapolca belvárosában, ahol egy 114 négyzetméteres, tető téri, öt szobás lakás várja új ...
69 900 000 HUF
537 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal