Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (25767934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 72 m2-es lakás ajka-csingeren-befektetésre is kiváló LEHETŐSÉG! Ajka egyik zöldövezeti részén, Csingeren kínálok eladás...
24 000 000 HUF
303 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73938497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó szuterénlakások a XI. kerületben – Dombóvári út elején. Budapest XI. kerületének frekventált részén, a Dombóvári úton kí...
27 200 000 HUF
591 304 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (49446952)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
56 450 000 HUF
648 850 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (74285973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kulcsrakész kertre néző, apartman stúdió lakások eladók! Balatoni nyaralási, üdülési környezet, hangulat. Földszinti lakáso...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43936686)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új projekt építése elindult a 13. KERÜLETBEN! ! 2027 4. N. Év-i költözéssel! 5 % Áfa VISSZAIGÉNYLÉSSEL! 10-90% Fizetési üteme...
65 990 000 HUF
2 128 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (54335243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belváros közeli 1 szobás téglalakás eladó! A földszinti jó állapotú lakás, fűtése gázkonvektorról megoldott, ablakai faszerkez...
32 900 000 HUF
1 061 290 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (43832973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon eladó jó állapotú, 60 m2-es, 1+3 szobás lakás a Tartsay Lakótelepen. ELHELYEZKEDÉS: - Szekszárd, Tartsay lakótele...
37 400 000 HUF
623 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (28339128)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium minőségű kis lakást kínálok vételre igényes vevőnek! A lakás természetes fényben úszó otthon tágas üvegfelületekkel, k...
69 900 000 HUF
2 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (56887431)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
1+3 Szobás, remek állapotú, erkélyes lakás eladó Veszprém Simon István utcában. A hőszigetelt épület 4. emeletén található, 6...
64 000 000 HUF
927 536 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73753463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
JJó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adott...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (95973748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES Eladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utca...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33794779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerület...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (35947715)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy kiváló állapotban lévő, felújított, 68nm-es panel lakás Veszprém kedvelt városrészén. A lakás a város egyik kedvelt...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (99438334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Teljeskörűen felújított 1+3 szobás lakás eladó veszprémben, a kedvelt cholnoky VÁROSRÉSZBEN Veszprém egyik legkeresettebb váro...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97983577)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség a VI. Ker. Hunyadi téren! Természetben 27 nm, tulajdoni lapon 24, 5 nm-es, frissen felújított, modern stí...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (91633873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a KERTVÁROSBA! IV. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a való...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (53613243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, körúton belül, saját udvarral és garázzsal rendelkező, 86 nm-es ingatlan Helyszín: Haj...
59 900 000 HUF
696 511 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93233924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Szekfű Gyula utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, 50 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás. Az inga...
48 400 000 HUF
968 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (93533672)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 1. emeleti, 55 m2-es, 1+2 félszobás, loggiás társasházi lakás. Cs...
57 990 000 HUF
1 054 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98395878)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi lakás, akár 3%-os Otthon Start hitelre is! ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest VIII. kerületében, a közkedvelt...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal