Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29793375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPESEladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utcai...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (94526898)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi egyik legkedveltebb részén, a Barátság úton kínálok megvételre egy azonnal költözhető és kiváló adottságokkal rendelk...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (85539387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78479444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség! Felújított, 3 szobás lakás miskolcon, frekventált HELYEN! Ne keressen tovább, ha egy tökéletes helyen lévő o...
46 500 000 HUF
636 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (11697528)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérváron a Szekfű Gyula utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, 50 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás. Az inga...
48 400 000 HUF
968 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai tégla lakás hirdetés (27787957)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás, kiváló elhelyezkedéssel! Várpalota belvárosában, a művelődési házzal szemben eladó egy 51 m²-es, földszinti, más...
37 000 000 HUF
725 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33545734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületének nyugodt, családiházas övezetében kínálunk megvételre egy 1 szobás, felújítandó lakást, amely kiváló vá...
36 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92545493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2. emeleti tégla lakás az Üllői út és az Üllői köz sarkán. 54 m2-s, egy nagy nappali és egy hálószoba tartozik hozzá,...
53 000 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (31625989)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belváros pár percre, mégis nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy nappali + 3 különnyíló félszobás, 60 m²-es, DK-i tájolá...
55 900 000 HUF
846 969 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (35526376)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely fiatal felnőttek számára ideális otthont kínál Kőszeg szívében a Gyöngyös Sziget...
33 500 000 HUF
1 155 172 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71474524)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VIII. kerületében található ingatlan. Az ingatlan paraméterei: ✔️ 49nm ✔️ 2 szoba ✔️ Mika gázkazán ✔️ Bútorozo...
67 000 000 HUF
1 367 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34694539)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Belső_Erzsébetvárosban a Klauzál térnél, rendezett házban eladó egy magasföldszinti, 71 m2-es lakás,...
46 900 000 HUF
1 954 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59479243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
46 900 000 HUF
1 803 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33394542)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 900 000 HUF
2 042 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (94334277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ár: 49. 990. 000 Ft. Pest Vármegyében Csepel frekventált részén kínálom megvételre ezt a 32 négyzetméteres, 3. emeleti panella...
49 990 000 HUF
1 562 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (65713512)