Eladó lakás 70 millióig (20016 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 016 db
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (43785969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan lakást keres, ahová csak be kell költöznie, és minden már tökéletesen a helyén van, akkor ezt imádni fogja! Eladó eg...
44 990 000 HUF
833 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93556322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr Nádorváros szívében, az egyik legkedveltebb 4 emeletes tömbben, kényelmes 1. emeleti elhelyezkedéssel eladó egy kiváló ado...
52 300 000 HUF
986 792 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (92649344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros közelében, a Ferenc körúton, 51 nm-es, 2 szobás, fa nyílászárókkal szerelt, kívülről szigetelt,  járólap é...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (17393887)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában a Kossuth utcán, tégla építésű társasházban, 3. emeleti, 41 nm-es, 2 szobás, étkező konyhás lakás 1 nm pi...
64 900 000 HUF
1 582 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai egyéb lakás hirdetés (59946413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kisvárda városközpontjában – első emelet! Kisvárda városközpontjában, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 5...
34 990 000 HUF
636 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (15987592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás lakás az Orczy Fórumban! VIII. Baross utcában, az Orczy Fórumban, liftes, portaszolgálatos házban eladó egy 1. emele...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi tégla lakás hirdetés (46932144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jade beach, Brandon beach, vízközeli környezetben, bánya tavak szomszédságában eladó 3 hálós, rezsibarát (a+), berendezett tető...
69 000 000 HUF
932 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26338493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított ingatlan az újjáépített Kálvária tér közelében! Budapest, 8. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 helyi...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87224513)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló in...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89465251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Széchenyi István utcában A XVIII. kerület kedvelt részén, a Széchenyi István utcában kínálu...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (82218287)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakás Ferencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a n...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97454298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a ...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (54246979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, felsővárosi 76 m2-es, 3 szobás, 1. emeleti téglalakás, saját tárolóval, udvari kocsibeállóval eladó. a lakásban 3 szoba...
68 900 000 HUF
906 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43645782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli oldalon - eladó egy nagyon jó elrendezésű 49nm-es panellakás. Az élhető terekkel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (99777344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (94893336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (96174173)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre ajánlok Komlón a Jó szerencsét utcában egy tégla építésű társasház 2. emeletén, 51 m2 - es, erkélyes, 2 szobás, gázk...
18 500 000 HUF
362 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (47943695)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (55577343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Tócóskertben eladásra kínálunk egy 72 m2-es, erkélyes, tágas étkező konyhával és 3 külön...
68 400 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97347588)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Dobozi lakótelep legkedveltebb részén, a Műszaki Egyetemtől 7 perc sétára, eladó egy 55 m2-es, 2 szobás teljesen...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal