Eladó lakás 70 millióig (20014 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 014 db
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (48929265)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tököl központi részén, 4 emeletes téglaépület harmadik emeletén egy 2 szobás 49m2-es erkélyes, összkomfortos lakás. Az ép...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (15364368)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35944931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (33254391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
„Deákvár központjában, mindenhez közel…” Vácon, az Újhegyi úton eladó egy magasföldszinti 61, 5 nm-es lakás. Az ingatlanban ...
62 500 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45683548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest egyik kedvelt részén, a Rejtő Jenő utcában egy 38 m²-es, jó állapotú lakás, közvetlenül a Magyar Színház mellett...
56 000 000 HUF
1 473 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29493456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 1+2 félszobás közepes állapotú, erkélyes lakás. A lakás 2024-ben részlege...
56 900 000 HUF
1 115 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64453967)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 1+2 félszobás lakás újpesten, a XIII. kerület SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Parkos, nyugodt környezetben, 2 liftes társasház II. eme...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (49944267)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác Deákvár kedvelt, zöldövezeti részén kínálunk eladásra egy 2. emeleti, két külön nyíló szobás lakást. Az ingatlan világos és...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32643747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest x. kerületében, Kőbánya kedvelt Ligettelek városrészében egy első emeleti, tégla építésű lakást. A...
58 900 000 HUF
1 015 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (35944897)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó téglalakás Eladó Jászberényben! Eladásra kínálok egy 55 m²-es, felújítandó téglalakást Jászberény, jól megközelít...
23 990 000 HUF
436 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (44942229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központjában, 62 nm-es lakás eladó. a tégla falazatú ingatlanban található kettő szoba, nappali, k...
12 990 000 HUF
209 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (92428644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Balatonboglár Ingatlaniroda eladásra kínál balatonlellén közkedvelt szabad strand közeli új építésű lakásokat most ...
69 990 000 HUF
1 666 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (53343434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az örök értékű belváros Sopronban, kiemelten frekventált helyen, vasútállomás, Deák tér közvetlen közelében eladó egy magasföld...
66 500 000 HUF
898 648 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (19336499)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
60 500 000 HUF
817 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53234749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon Ingatlan iroda kínálatában – Ideális első közös otthon fiatal pároknak és családoknak! Eladó egy 59 nm-es, 1 + 3 f...
32 900 000 HUF
557 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (56334793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Zalaegerszegen - 50 M Ft❗️ Zalaegerszegen eladó egy 69 m²-es, földszinti, téglaépítésű lakás csendes, rendezett ut...
50 000 000 HUF
724 637 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (26377885)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Első emeleti Tégla lakás Dunaújvárosban! Lokalizáció: • Dunaújváros Technikum városrész • Üzletek, buszmegálló pár száz...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (29587652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szekszárdi belváros közelében, parkos-fás övezetben található ez a remek elrendezésű, déli loggiával rendelkező, jó állapotú ...
42 900 000 HUF
727 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (43785969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan lakást keres, ahová csak be kell költöznie, és minden már tökéletesen a helyén van, akkor ezt imádni fogja! Eladó eg...
44 990 000 HUF
833 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93556322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr Nádorváros szívében, az egyik legkedveltebb 4 emeletes tömbben, kényelmes 1. emeleti elhelyezkedéssel eladó egy kiváló ado...
52 300 000 HUF
986 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal