Eladó jó állapotú panel lakás - Budapest III. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest III. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:51 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 2 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:10 szintes
- Komfortosság:Összkomfortos
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:NY
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Békásmegyer Duna felőli oldalán ELADÓ egy 51 nm-es, 1+2 félszo...
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm -es, 1+2 félszobás közepes állapotú, erkélyes lakás.
A lakás 2024-ben részleges felújításon esett át, amely során több helyiség is megújult.
A vizesblokkok modern, letisztult járólapot kaptak, míg a lakás többi részét laminált padló burkolja. a falak fűrészporos tapétával borítottak.
A fürdőszoba teljesen felfrissült: új akrilkád került beépítésre, és itt kapott helyet a mosógépkivezetése is.
A konyha tágas, világos, nagy ablakkal rendelkezik, így a természetes fény szinte egész nap beárad. Bútora újabb, jó állapotú, a mindennapi használathoz kényelmes elrendezéssel; szagelszívóval és beépített elektromos sütővel felszerelt.
A két félszobában korszerű, műanyag, thermo üveges nyílászárók kerültek beépítésre, amelyek jó hő- és hangszigetelést biztosítanak.
A szobák nyugati, míg a konyha északi tájolású, ennek köszönhetően a lakás egész nap világos, jól szellőztethető és kellemes atmoszférájú.
A lakás az 5. emeleten található, dupla liftes házban.
FONTOS! a lakást jelenleg albérlő lakja. a beköltözés várhatóan júliustól lehetséges, ugyanakkor nem kizárt, hogy a bérlő egyeztetés alapján rövid ideig tovább maradna.
Környékről:
Közelben minden olyan szolgáltatás megtalálható amire szüksége lehet a mindennapokban (kisebb élelmiszer boltok, piac, éttermek, gyógyszertárak). Gyerekes családoknak nagyon ideális hiszen játszóterek, Óvoda, Iskola, Egyetem van a közelben.
Tömegközlekedés szempontjából is tökéletes hiszen pár perc sétára található számos buszmegálló, illetve a H5-ös hév.
Ha pedig kikapcsolódásra vágyik sétatávra elérhető a Duna part, ahol számos lehetőség van kikapcsolódni, sétálni, szórakozni.
PARKOLÁS a ház előtt és környékén INGYENES.
FINANSZÍROZÁS:
Banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre! Az ingatlan Otthon Start hitellel is megvásárolható.
VEVŐINK részére a közvetítés DÍJTALAN!
A beépített bútorzat a vételár részét képezi.
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest III. kerületi jó állapotú 1 egész és 2 fél szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest III. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 61900000 Ft és mivel az alapterülete 51 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1213725 HUF/m2.
Az eladó lakás menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Békási Lakások Kft. összes hirdetése között, vagy akár a/az MPD Hungary Kft. összes hirdetése között is.

