Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (27689633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkert és a strand szomszédságában...
44 340 000 HUF
1 266 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (45584242)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, 35/55m2-es lakás eladó. Az ingatlan a belvárosban, a vár közelében helyezkedik el, két külön bejáratú apartm...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43947453)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Kallómalom utca, 65 m2-es lakás eladó! a jó állapotú ingatlan egy négyemeletes társasház rendezett lépcsőház...
46 900 000 HUF
721 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (39287954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36374993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egerben, a strand közelében eladó egy négyemeletes társasház negyedik emeletén található, tetőtéri, bruttó 85 négyzetméteres la...
64 900 000 HUF
853 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (32997444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkerttől és a strandtól rövid sét...
45 900 000 HUF
1 240 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (41527735)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
65 100 000 HUF
1 228 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (74375439)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belváros, 53 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy háromszintes társasház, rendezett lépcsőházának első emeleté...
56 000 000 HUF
1 056 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (43374936)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
45 180 000 HUF
1 255 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (25474772)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci tégla lakás hirdetés (58727464)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon, ahol jó hazaérni – Szentlőrinc kedvelt részén! Szentlőrinc egyik legkeresettebb, nyugodt környékén kínálunk eladásra ...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39739337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
61 800 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisjászfalui tégla lakás hirdetés (55682327)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Természetközeli, erdőre néző lakás eladó Pilisjászfalun Pilisjászfalu egyik csendes, zöldövezeti utcájában kínálunk megvételre...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74236469)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros, Krúdy Gyula soron szép, jó állapotú, 51 m2-es lakás eladó. A lakás a 9. emeleten található, szépen megvigyázott,...
32 500 000 HUF
637 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (54427973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kunszentmárton egyik kedvelt részén kínálunk eladá...
26 900 000 HUF
289 247 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (24899437)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
26 900 000 HUF
289 247 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (73692414)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Alakítsa Ön saját ízlésének megfelelően ezt a teljeskörűen felújított lakást! Nagykőrösön, 2025-ben teljesen felújított, közös...
49 990 000 HUF
704 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (21957452)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
49 990 000 HUF
704 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (73974339)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
49 990 000 HUF
704 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97162763)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló befektetési lehetőség a XIII. kerületben! Eladó egy 49 nm-es, 1, 5 szobás, összkomfortos téglaépítésű lakás a Dózsa Györ...
66 900 000 HUF
1 365 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal