Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Gödöllői panel lakás hirdetés (92437272)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított lakás Gödöllő SZÍVÉBEN!  Gödöllő központjában eladó egy 56nm-es, második emeleti, teljes körűen...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39952234)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s lakást! A tár...
44 900 000 HUF
1 247 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53798787)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s, erkélyes lakás...
41 900 000 HUF
1 163 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (18379194)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony település részén, a Liget úton egy 3 szobás magasföldszinti tégla lakást. Az ingatla...
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (43895223)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lodo home győri ingatlanirodája kínálja ezt a Mosonmagyaróvári sorházi téglalakást megvételre. Déli tájolású, 1 emelet lakás...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (98567531)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja  174602193 id számú lakást liftes társasházban. ELADÓ Szolnokon...
65 550 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (57888345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Exklúzív társasházi lakások a duna PARTHOZ KÖZEL! VÁC hiánypótló építkezése NÁLUNK! Váci Duna-part közeli Társasház Projekt...
57 700 000 HUF
1 373 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (54436238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros kedvelt részén, a Római körúton kínálok eladásra egy 8. emeleti, jó állapotú, két szobás, erkélyes lakást. Az inga...
33 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (74665852)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Exklúzív társasházi lakások a duna PARTHOZ KÖZEL! VÁC hiánypótló építkezése NÁLUNK! Váci Duna-parti Társasház Projekt – Az ...
46 200 000 HUF
1 490 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai egyéb lakás hirdetés (33823852)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető lakás eladó – alacsony rezsivel! Eladásra kínálunk egy 63, 5 m²-es, praktikus elrendezésű laká...
39 800 000 HUF
621 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai egyéb lakás hirdetés (82331662)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó kétgenerációs családi ház Mátészalka frekventált részén – vállalkozásra is kiváló! Mátészalka központi részén, sarki telk...
29 500 000 HUF
189 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hodászi egyéb lakás hirdetés (52331634)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a gyönyörű, felújított téglalakást Hodászon, mely a családosok és a kényelmet keresők ideális otthona lehet. Az...
42 500 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (55893484)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó igényes lakás Miskolc egyik legkeresettebb részén – Dayka Gábor Társasházban! Miskolc egyik legnépszerűbb, frekventált ...
68 900 000 HUF
918 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17934927)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Derék u. , 54 m2-es, 2 szobás (különnyíló), erkélyes panellakás eladó! Jellemzők: -fűtés: távhő -szobák: laminált...
55 200 000 HUF
1 022 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (32524438)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szegeden, a Hont Ferenc utcában eladó egy 55 m²-es, 2 szobás, erkélyes panel lakás az 5. emeleten. A társasház rendezett, cse...
45 800 000 HUF
832 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (29652495)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szegeden folyamatosan eladóak, kulcsrakész panellakások. Méreteit tekintve 47 nm-től 90 nm-ig, szobaszámban pedig 2-től 4 szo...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (43398393)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged Belváros szélén, az Arkád bevásárló központ szomszédságában, a Rigó utcában, 4. emeleti, tetőtéri 90, 5/71-m2-es, amerik...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (71978759)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged Belváros szélén, az Árkád bevásárló központ, szomszédságában, a Rigó utcában, 3. emeleti, 79 m2-es, jelenleg étkező-kony...
64 900 000 HUF
821 518 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (92359943)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged- Újszeged, Főfasor végén eladóvá vált ez az 52nm-es 1990 körül épült, 2. emeleti, két szobás tégla lakás 7 lakásos társa...
62 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (23994493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó polgári lakás Szeged belvárosában, a Madách utcában! Eladásra kínálok Szegeden, a Madách utcában egy 2. emeleti, 59, 5 ...
60 000 000 HUF
1 016 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal