Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (93735382)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sziget Center II. Ütem aa ultra Prémium társasház! Prémium hőszivattyús padló / mennyezet hűtéssel / fűtéssel rendelkező laká...
47 990 000 HUF
1 066 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24955575)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sziget Center i. Ütem "aa" ultra Prémium társasház! GÉPKOCSI beálló ajándék! Prémium hőszivattyús padló / mennyezet hűtésse...
45 990 000 HUF
806 842 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33939347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Árpád Utcán Azonnal Birtokba Vehető, 51 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt tégla építésű társashá...
40 750 000 HUF
799 019 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22737754)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az i...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (43277635)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség Balatonfüreden – földszinti lakás eladó Balatonfüred felső városrészén, csendes, mégis központi elhelyezkedés...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői panel lakás hirdetés (37443394)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pétfürdő szívében, a nyugalom és a kényelem találkozásánál várja új tulajdonosát ez a hangulatos, 4. emeleti, 59 m²-es otthon! ...
33 600 000 HUF
569 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54658212)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Eladó egy hangulatos, galériás 28 m²-es lakás Budapest kedvelt városrészében ** Budapest egyik csendes, ugyanakkor kiváló k...
47 900 000 HUF
1 710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonudvari tégla lakás hirdetés (49945423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Felújítandó lakás várja új tulajdonosát. *** Felújítandó tégla lakás eladó Mosonudvar kedvelt részén. Eladásra kínálok e...
27 900 000 HUF
481 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (31299229)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Lakás a Lajta parton Hegyeshalomban *** Hegyeshalom központjához és vasútállomásához közel, a Lajta festői mellékágának pa...
49 900 000 HUF
623 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (71685993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kaposvár belvárosában egy felújított polgári jellegű 52 nm + 5nm galériás 2 szobás társasházi tégla lakás. A felújítás ...
37 000 000 HUF
711 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (62639568)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Részleges panorámás Luxus a Bújtosi-tónál – Alakítsa saját ízlésére Nyíregyháza egyik legexkluzívabb rezidenciáját! Vannak ing...
69 900 000 HUF
635 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64143476)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan a 8. kerület szívében, a Magdolna utcában! Budapesten, egy 18 lakásos társasház második emeletén kínáljuk elad...
30 000 000 HUF
967 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (22659538)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az Óhegy park szomszédságában, a Sörgyár utcában egy, világos, jó állapotú, nappali+1 szobás, 56m2-es, III. emeleti, lakó...
62 500 000 HUF
1 116 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43912563)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lakás tökéletes választás lehet azok számára, akik a város központjában keresnek felújított ingatlant, de mégis csendes körny...
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33848471)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33478725)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló el...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (34535481)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 500 000 HUF
1 116 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35237377)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (79763933)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen, teljeskörűen felújított lakás a XXI. kerületben kiváló elrendezéssel és szuper lokációval! ! ! ! Eladásra kínálok ...
43 500 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (97273435)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítés...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal