Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95799385)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerintem ez a lakás csakis Önre vár! -Ha befektetésnek vásárolna; -ha saját célra keres otthont. Eladó egy felújított lakás...
59 400 000 HUF
836 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (46577461)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen, a Gyártelepen, egy háromszintes irodaház 2. emeletén eladó egy 44 m²-es, praktikusan kialakított lakás. A lakótér e...
31 500 000 HUF
715 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (49524633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS**** Az udvarban 3 lakás van, - ...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (32477678)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Csepeli Csillagtelepen, 55 nm-es 2 szobás, napfényes panellakás, műanyag nyílászárókkal, korszerű villanyhálózattal, két klím...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (54533777)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77438739)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Széchenyi István utcában A XVIII. kerület kedvelt részén, a Széchenyi István utcában kínálu...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (96576247)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Köki Terminál közelében, a 10. kerület kedvelt zöldövezetében eladó egy 6. emeleti, felújított, 2 szobás, műanyag ablakos, re...
65 100 000 HUF
1 302 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43769428)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gubacsipusztán, a Kakasdomb mellett, a madárcsicsergős Eperjes utcai lakótelepen egy 56 nm-es, két szobás, felújított lakás, ke...
66 500 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93318431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Eladó egy hangulatos, galériás 28 m²-es lakás Budapest kedvelt városrészében ** Budapest egyik csendes, ugyanakkor kiváló kö...
47 900 000 HUF
1 710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (43535443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföldön...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43422945)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna fel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37511724)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, légkondicionált, bútorozott/gépesített lakás a Városliget mellett! Budapest 7. kerületében, eladó egy 2025-ben telj...
70 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33953974)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46233434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása! ...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93915195)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, légkondicionált, bútorozott/gépesített lakás a Városliget mellett! Budapest 7. kerületében, eladó egy jelenleg felú...
55 000 000 HUF
1 617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97384424)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása! 1...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (56747271)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lakás tökéletes választás lehet azok számára, akik a város központjában keresnek felújított ingatlant, de mégis csendes körny...
47 500 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi tégla lakás hirdetés (86795924)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
100m2-es, két fürdőszobás, erkélyes, emeleti lakás Zalakaroson, a Fürdő elérhető közelségében! Zalakaros egy csendes, központ...
29 990 000 HUF
299 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17134324)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás garázzsal, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás, mel...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (52574533)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyszobás újépítésű lakás 4 szintes, liftes társasházbanBelváros 3 perc sétáraJó elrendezésű, praktikus lakásokTökéletes hangsz...
62 500 000 HUF
1 358 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?