Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Kápolnásnyéki tégla lakás hirdetés (63227333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kápolnásnyéki lakás! Eladó egy központi fekvésű, 43 m2-es, egy szoba - konyhás, cirkófűtéses lakás a 2. emeleten. a konyhabútor újszerű, a szoba klimatizált. Alacsony rezsi, befektetésnek is ajánlott. Kérem keressen bizalommal! Referencia szám: lk010034
57 000 000 HUF
1 325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi tégla lakás hirdetés (88384545)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a velencei-tónál! A lakás Gárdony-Agárd kedvelt üdülőrészénél, a tó közelében, az Agárdi kikötő és a központ melle...
37 900 000 HUF
789 583 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44497443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan Kecskeméten, a Műkertváros csendes, jól megközelíthető részén helyezkedik el. a közelben a buszmegálló (150, 179 bu...
44 900 000 HUF
863 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai panel lakás hirdetés (69764531)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában kiadó Tata központi részén, a Kosztolányi Dezső utcában lévő, karbantartott, 53 ...
56 990 000 HUF
1 075 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai panel lakás hirdetés (99397518)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
56 990 000 HUF
1 075 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai panel lakás hirdetés (73365491)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
56 990 000 HUF
1 075 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (41363934)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonlelle egyik legkeresettebb részén kínálom eladásra ezt a különleges, új építésű, prémium kivitelezésű földszinti lakást,...
64 900 000 HUF
1 201 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári tégla lakás hirdetés (21725424)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos tetőtéri lakás Kapuváron! Kapuvár csendes, kellemes részén eladó egy 51 m²-es, tégla építésű, szigetelt, más...
52 800 000 HUF
1 035 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (67334227)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179080 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopron belvárosának...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94734993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros 62 m² 2+½ szoba 4. emelet erkélyes lakás eladó. Eladásra kínálok Széchenyiváros kedvelt részén egy 62...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (68676575)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás . Jellemző...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (71598856)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsaba szívében, a Csaba Center közvetlen közelében eladó egy 54 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti, liftes tégla lakás egy 2005-b...
49 800 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (59748959)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 572 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békéscsaba belvárosában 57 m2-es, 3 szobás, igényes, fiatalos kialakítású, klimatizált téglalakás eladó. Kiváló választás lehet...
52 500 000 HUF
91 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99496194)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár kedvelt környékén, a Lövölde utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, tégla válaszfalakkal épült, 3. emel...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44526315)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Felsővárosi 1. emeleti, 2 szoba+étkezős lakás eladó! a lakás közel a belvároshoz, a Tisza-part környékén, cseréptetős h...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (87989449)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 800 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74793423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (64377643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Mezőhegyes szívében egy 3 szobás, gázcirkós fűtésű, részben felújított panellak...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (97433943)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged Felsőváros, Tisza-parthoz és a belvároshoz közel lévő magasföldszintes lakás, részben felújítva, nyílászárók kicserélve,...
55 700 000 HUF
1 012 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (35412634)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal