Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (38396477)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged Felsőváros, Tisza-parthoz és a belvároshoz közel lévő magasföldszintes lakás, részben felújítva, nyílászárók kicserélve,...
55 700 000 HUF
1 012 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (56871236)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44982553)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Felsővárosi 1. emeleti, 2 szoba+étkezős lakás eladó! a lakás közel a belvároshoz, a Tisza-part környékén, cseréptetős h...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (33852527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35438598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak készpénzes vásárlóknak eladó! Ha a belváros pezsgéséhez közel, mégis nyugodt, szerethető otthonra vágyik, akkor ez a laká...
33 900 000 HUF
1 695 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69176474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest VIII. kerületében, a Kálvária térnél kínálunk eladásra egy 35 m²-es, 1 + fél szobás, első emeleti garzon lakást. a lak...
52 000 000 HUF
1 485 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai egyéb lakás hirdetés (49936913)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk Kiskunlacházán, egy 500 m²-es osztatlan közös telken található, nem új építésű, de 2025-ben teljes körűen fel...
36 990 000 HUF
860 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai egyéb lakás hirdetés (34476459)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
35 990 000 HUF
999 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci tégla lakás hirdetés (79278635)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Szentlőrinc egyik legkedveltebb részén! Csendes, nyugodt környezetben, fiatal társasházban eladó egy 58 nm-es, föl...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (23319762)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békéscsaba belvárosában 57 m2-es, 3 szobás, igényes, fiatalos kialakítású, klimatizált téglalakás eladó. Kiváló választás lehet...
52 500 000 HUF
921 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (49629445)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (27677368)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34684578)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XIII. kerület közkedvelt részén, a Visegrádi utcában egy teljes körűen felújított, modern, 25 nm-es lakás. Az ingatlan ...
45 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (96444726)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Füredi úton kínálok eladásra egy igazi gyöngyszemet! Ez a 39 m²-es, világos, 1 szobás...
54 900 000 HUF
1 407 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72724444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Előértékesítés – kiemelkedő lehetőség Nyíregyháza BELVÁROSÁBAN! Nyíregyháza belvárosában, a Búzatéri piac közvetlen közelében ...
45 240 000 HUF
983 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (17797436)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
61 550 000 HUF
992 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (99477587)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
45 770 000 HUF
995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74892481)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás lakás a Csapó utcán Alakítsa ki a saját fészkét! Kiemelt ajánlat! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Csapó utcán...
64 900 000 HUF
940 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63473968)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debreceni Egyetemekhez és belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az új-kertben (Jerikó utca) eladó panelprogramos felújít...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34473295)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti, ...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal