Eladó lakás 70 millióig (20044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 044 db
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (74773943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mosonmagyaróvártól 10 percre, az osztrák szlovák határtól 10 percnyire, Levélen kínálunk megvételre új építésű társasházi lakás...
41 800 000 HUF
1 161 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (76539961)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnokon a Vörösmarty utcában, felújítandó lakás eladó! Ingatlan jellemzői: - 1970-ben épült - 61 nm + 36 nm tároló - 1 emel...
32 900 000 HUF
539 344 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (74191226)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tégla lakás eladó Győr–Nádorváros frekventált részén Győr egyik legkedveltebb városrészében, Nádorváros szívében eladó egy 58 m...
53 500 000 HUF
922 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (57544979)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2. emeleti nappali 1 háló terasz Projekt bemutatása Pécs legfrissebb lakóprojektje, a Green Corner Lakópark most várja új lakó...
69 930 000 HUF
1 092 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34444734)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2. emeleti nappali egy háló terasz Projekt bemutatása Pécs legfrissebb lakóprojektje, a Green Corner Lakópark most várja új la...
68 594 400 HUF
1 143 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (64643377)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom Veszprém egyik legkedveltebb és legszebb panorámájával rendelkező lakótelepén ezt a 3 szobás negyedik emeleti ...
67 900 000 HUF
1 028 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (56194347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A debreceni egyetem közelében 2 szobás, berendezett lakás ELADÓ. AZONNAL költözhető vagy KIADHATÓ. IDEÁLIS BEFEKTETÉS. Debre...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38346334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! A lakás tökéletes állapotban várja leendő tula...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (48342354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemz...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (59395293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43443444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (84294463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások eladók! A lakóparkban az A, B és a C épületében lévő ingatlanok már elkeltek. A D épületben 15 db lakás e...
57 879 000 HUF
1 181 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (38953726)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Békéscsabán, a Dobozi út környékén eladó egy tágas, 5 szobás, 151 nm-es társasházi lakás a felső szinten. Felújítás elkezdve, f...
39 900 000 HUF
264 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (32586977)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
43 000 000 HUF
284 768 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (36298887)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
**Pécs-Rózsadombon eladó napfényes, felújított lakás! ** Ha olyan lakást keresel, ami nemcsak egy egyszerű lakóhely, hanem egy...
58 700 000 HUF
876 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14629739)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***English description BELOW*** Újlipótváros szívében – teljeskörűen felújított, berendezett design garzon eladó! A XIII. ker...
54 900 000 HUF
2 111 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (36974774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárd egyik legkeresettebb, csendes és zöldövezeti részén kínálok megvételre egy 57 m²-es, 1+2 félszobás, erkélyes lakást, ...
34 490 000 HUF
605 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (64988623)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy befektetői lehetőséget Csornán! Saját ízlés szerint alakítható földszinti, 36 m2-es lakás kiváló helyen. a...
22 990 000 HUF
638 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszófői tégla lakás hirdetés (93424194)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2