Eladó lakás 70 millióig (20044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 044 db
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (11926922)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy gyönyörűen felújított, tehermentes lakás Salgótarján legkedveltebb részén, Besztercén – az Ybl Miklós úton! A lifte...
25 000 000 HUF
438 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (78336198)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Oroszlányon – kizárólag a mi kínálatunkban!  Egy valódi lehetőség azoknak, akik szeretnek álmodni… és meg is valósí...
31 000 000 HUF
543 859 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49349556)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Budapesten, a VIII. kerületben egy csendes, 1, 5 évvel ezelőtt tejeskörűen felújított, földszinti lakás ...
59 950 000 HUF
1 303 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67451417)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belváros Nagyállomás közeli részében, egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet ...
37 900 000 HUF
971 794 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (64454475)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha valami igazán értékeset szeretnél, vagy csak egyszerűen a város igazi központjában szeretnél lakni, ez a hirdetés neked szól...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (44892754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlanpiac egyik izgalmas lehetőségeként kínáljuk Önnek ezt a felújítandó, 49 négyzetméteres lakást Ózd városában, a csend...
9 600 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (74498972)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kaposváron a Kanizsai úti lakótelepen egy jó állapotú, fiatalos, 3 szobás, erkélyes, távfűtéses (egyedi méréssel), 4. eme...
44 900 000 HUF
606 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (38979129)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú, 10. emeleti erkélyes, összkomfortos panel lakás egyedi mérőkkel a városközpontban. Érdeklődni a megadott telefonszámon vagy e-mailben lehet: dora. Csosz@gmail. Com
38 500 000 HUF
740 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73323434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó új építésű lakás Debrecen belvárosában – kiváló elhelyezkedés, energiatakarékos megoldások, modern kialakítás! Debrecen...
62 190 500 HUF
1 554 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposszekcsői tégla lakás hirdetés (97449337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposszekcső – Liget lakótelepen tulajdonostól eladó újonnan felújított, 3 szobás, földszinti tégla lakás! a lakás 65, 5 m2-es,...
32 700 000 HUF
503 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (37616794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Home Property kínálatában(693141) Kunszentmárton társasházi I. emeleti erkélyes lakás 62 m2 1+2 fél szoba Leírás: - 1978. -B...
23 000 000 HUF
370 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (37434423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 8. kerület csendes részén, újszerű, két belső kétszintes, dupla komfortos lakás! Eladásra kínálunk a 8. kerületben eg...
58 900 000 HUF
1 436 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi egyéb lakás hirdetés (35534782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Leköthető Dömsödön 2 db társasházi lakás, egyenként 64, 06 m² nettó alapterülettel (bruttó: 82, 26 m²). Az ingatlanok modern ki...
54 900 000 HUF
857 812 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (42279744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű földszinti lakás saját kerttel Levélen – modern otthon, nyugodt zöldövezetben! Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levé...
42 980 000 HUF
1 048 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonszolnoki tégla lakás hirdetés (49329783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű, erkélyes lakás eladó Mosonszolnokon – modern otthon csendes, zöldövezeti környezetben! Győr-Moson-Sopron vármegyéb...
65 000 000 HUF
902 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (59746414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű erkélyes lakás Levélen – 2025-ös projekt, 2026-os átadással! Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen kínáljuk megvé...
34 500 000 HUF
1 112 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (43639671)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Téglás központjában amerikai konyhás nappali+2 szobás, 61 nm-es, 1 emeleti, téglaépítésű lakás eladó. Helyiségek: -nagyszoba ...
50 000 000 HUF
819 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (25337928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, panelprogramos lakás a Pannónia utcában! - 76, 5M - 51 m2 - 2 szoba, 2 erkély, 3. emelet - 3%-os hitel lehetőség ...
69 700 000 HUF
1 366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54343439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Páratlan ajánlat! ! A piacon:fix 3%-os otthon start hitelre alkalmas, belső 2 szintessé, funkcionálisan 1+3 félszobássá alakít...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99931333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvária tér közelében, a Dankó utcában, ! ! Rendezett polgári társasház emeletén eladó egy 41m2-es, 1 szoba + hallos, galériá...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal