Eladó lakás 70 millióig (20044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 044 db
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (34977374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely egyik legkeresettebb részén, a Minerva lakóövezetében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, világo...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (77278445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A kedvelt Minerva lakóparkban kínáljuk eladásra ezt a modern erkélyes kis lakást! a 2020-ban épült társasházi lakás 34 nm-es. A...
50 000 000 HUF
1 470 588 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46953933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótváros szívében, a Hegedűs Gyula utcában eladó egy teljeskörűen felújított, berendezett design garzon rendkívül alacsony ...
54 900 000 HUF
2 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39579749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Viii. kerületben - II. János Pál pápa tér mellett - 3 perc sétára a 4-es metrótól és 10 perc sétára az m2-től (keleti és bla...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93362227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 900 000 HUF
2 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (25745753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés NAPHEGYEN! Budapest i. Kerülétben, Naphegyen ajánlok a figyelmébe egy 46 nm-es, 2 szobás, tégla építésű tár...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (79143343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd, Tartsay lakótelepén eladó egy kívülről szigetelt, felújított, 3 emeletes társasházban, 59 nm alapterület...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35479462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
59 090 000 HUF
1 906 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (36263571)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Víztorony mellett a komlói úton eladó egy - 2 szobás, - eredeti állapotú de lakható tégla lakás. Az ingatlan az - első eme...
32 800 000 HUF
596 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72549343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (61184395)
6 hónapnál régebbi hirdetés