Eladó lakás 70 millióig (20044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 044 db
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (75879434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha vállalkozásának a megfelelő helyszín és a modern kialakítás kulcsfontosságú, akkor bemutatok Önnek egy kivételes lehetőséget...
60 855 000 HUF
1 484 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (89736382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Élj Siófokon! - Belvárosi lakások- prémium minőség Belvárosi lakásokat ajánlok figyelmetekbe prémium minőségben 2025. Április 1...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41474499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bajcsy-Zsilinszky úton az Arany János utcai metrómegállónál eladó, egy jól karban tartott házban, a tetőtér beépítésével készül...
68 900 000 HUF
1 275 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75244477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, 2 szobás lakás, panorámás terasszal Angyalföldön! Eladó a Reitter Ferenc utcában egy 120 nm-es, lakásból leválaszto...
49 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74242943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. Belső Erzsébetvárosban, közvetlen a Gozsdu udvar mellett kínálok eladásra egy bruttó 38 nagyságú, 2 galériás, ter...
66 444 000 HUF
1 898 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93539143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. Belső Erzsébetvárosban, közvetlen a Gozsdu udvar mellett kínálok eladásra egy bruttó 25nm nagyságú, galériás, utc...
55 305 000 HUF
2 212 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (42535647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szolnok belvárosában, a Tófenék úton, igényes, kétszintes lakás eladó! Ingatlan jellemzői: - Nettó 64 nm Bruttó 94 nm - 2 + 2...
63 500 000 HUF
675 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (67735857)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár belvárosában, egy jól karbantartott, négyemeletes téglaépület legfelső szintjén eladó egy 54 m²-es, kétszobás, D...
52 500 000 HUF
905 172 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (37452296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás jelenleg a Bezerédj utca felől közelíthető meg, de megvásárlása esetén le lesz választva, és az Ybl utca felől, a mögöt...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (79635388)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A két lakás jelenleg a Bezerédj utca felől közelíthető meg, de megvásárlásuk esetén le lesz választva, és az Ybl utca felől, a ...
65 000 000 HUF
528 455 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (85448338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ideális választás lehet családok, vagy akár első lakásvásárlók számára is. A tágas, 84 négyzetméteres, klimatizált lakásban a ...
59 500 000 HUF
577 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (44749586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Érden a Bem térhez közel, a páraliget lakóparkban eladó egy 54 nm-s, háromszobás földszinti lakás, terasszal és parkolóval. A ...
55 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45694584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerületben, Orczy-kert mellett eladó lakás, a Diószegi Sámuel utcában. Alapterület: 42nm Földszinten található, napos, v...
48 900 000 HUF
1 164 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (13323453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben a Rakéta utcában kínálok megvételre egy első emelti társasházi lakást. Az ingatlannal kapcsolatos tudnivalók:...
59 990 000 HUF
1 249 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (74583374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. Kerletben, a Nagysándor József utcában várja új tulajdonosát egy nettó 39 nm alapterületű, álló galériázott, azonnal birtok...
39 900 000 HUF
511 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (96748274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi ritkaság! Tatabányán Felsőgallán, eladó egy négylakásos társasház első emeletén lévő 130 nm-es háromszobás lakás. Nagyon...
36 900 000 HUF
281 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mindszenti tégla lakás hirdetés (53356327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű társasház mindszenten, kedvező ÁRON! 30 Napon belül, saját igényre szabva KULCSRAKÉSZ! ! ! Egyelőre két lakás épí...
32 200 000 HUF
503 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mindszenti tégla lakás hirdetés (32766234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
44 487 000 HUF
478 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (48724912)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eger belvárosában, 123nm-es, 3 szobás, földszinti lakás eladó. Kizárólag az Otthon Centrum kínálatában! Kulcs nálam van, ruga...
66 900 000 HUF
543 902 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33738717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eger, Malomárok utca belvárosi végén három szobás, részben felújított lakás eladó Eger belvárosától 5 percre, 70nm-es, 3 szobás...
41 990 000 HUF
599 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal