Eladó lakás 70 millióig (20043 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 043 db
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (26342487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok egy 54 m2-es, 1 szoba + 2 félszobás klímával felszerelt lakást, 3 m2-es erkéllyel Győr egyik legszebb kertváro...
44 900 000 HUF
831 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (52777793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben rendkívűl jó helyen eladó, egy 57 m2-es magas földszinti kert kapcsolatos. Erkélyes lakás, 14 m2 szerelő akn...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (78243379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47149654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32671845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó modern, igényes lakás a közkedvelt Damjanich lakóparkban! Eladásra kínálok egy modern stílusú, igényes, újszerű lakást a...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53463545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs, belvárosközeli, igényesen felújított, tehermentes otthon eladó! Pécsen, a Mártírok útján kínálok megvételre egy 68 m2-e...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (29532642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs egyik frekventált, népszerű, nyugodt lakónegyedében, Uránvárosban eladó egy gazdaságosan fenntartható, jól kiadható, 50 m²...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24537333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként műk...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (96444883)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás, erkélyes lakás a Csapó utcán! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Csapó utcán várja Önt ez a 69 nm-es, nagy leh...
64 900 000 HUF
940 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi tégla lakás hirdetés (31749374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Martfű egyik zöldövezeti részén, mégis központi elhelyezkedéssel egy 53 négyze...
26 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33345935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Barátságos, napfényes otthon eladó Kecskeméten, a Széchenyiváros kedvelt részén! Kecskeméten, a Széchenyiváros Honvéd Kórház f...
46 500 000 HUF
845 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (26975627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Barátságos, napfényes otthon eladó Kecskeméten – Széchenyiváros kedvelt részén! Kecskeméten, a Széchenyiváros Honvéd Kórház fe...
46 500 000 HUF
845 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (37734355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern kulcsrakész lakások az ön kényelmére TERVEZVE! MINŐSÉGI anyagok, minőségi KIVITELEZÉS! Szeged-Rókus városrészben Törö...
61 900 000 HUF
1 547 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (14494469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy folyamatosan karbantartott, 57 m²-es, földszinti, tégla építésű társasházi lakás Fonyód központjában, amely két szint...
57 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (84533888)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Siófokon az Aranyparton eladó 3. emeleti, 36 nm-es apartman lakás. Az 2007-ben épült apartman ház a minden nap megújuló magyar...
69 600 000 HUF
1 933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (95773278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csak befektetőknek! ! ! A belváros peremén, tik közelében kínáljuk eladásra ezt az 1. emeleti, 4 szobás 103 nm-es felújított ...
59 900 000 HUF
581 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (27537495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban a Pákozdi csata utcában eladó 2+1 szobás 55 nm-es lakás liftes társasházban.  A lakás különleg...
42 000 000 HUF
763 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (53353374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Oroszlány központjában, a tópart közelében található, napfényes, 53 m²-es lakás — 10 emeletes társasház 5. emeletén, 2 li...
32 900 000 HUF
620 754 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (83533997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Vasvári Pál utca elején szigetelt tégla építésű társasház 1. emeletén eladásra kínálunk egy 58 nm-es, n+2 szobás er...
51 900 000 HUF
894 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42155457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros kedvelt részén, a  Vasvári Pál utcán, 58 nm-es, 2 szoba, nappalis, erkélyes, műanyag nyílászárókkal és red...
51 900 000 HUF
894 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal