Eladó lakás 70 millióig (20043 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 043 db
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (77992953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvásárlásra kínálunk Miskolcon a Zielinszky utcában egy két és fél szobás szép állapotú lakást. Az ingatlan egy három emele...
28 500 000 HUF
431 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (73284543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178102 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopron belvárosában...
39 000 000 HUF
795 918 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (47175353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tarjáni három szobás, tágas lakás eladó! Szeged közkedvelt, csendes lakövezetében elhelyezkedő 4. emeleti 72m²-es tágas panel...
58 500 000 HUF
860 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (23779391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Szeged-Rókus városrészben felújított, 57, 54 m2-es, két szobás földszinti (félszuterén) kertkapcsolatos, ...
57 900 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72474241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszebb,...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (37956494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest központi részén, Herminamezőn szuper lakás! Eladó egy 1, 5 szobás bútorozott, gépesített lakás az Ilka utcában. Az i...
62 900 000 HUF
1 655 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (56369664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pannónia utcában! Erkélyes, panelprogramos lakás a - 76, 5m - 51 m2 - 2 szoba, 2 erkély, 3. emelet- 3%-os hitel lehetőség- Par...
69 700 000 HUF
1 366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99652184)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetésre tökéletes lakás! ! A XIII. kerület szívében! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangepán utcában, a 3....
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (47634198)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A társasház 1. emeletén eladó egy 60 nm-es, nappali + 2 szobás lakás, 14 nm terasszal. Hajdúszoboszló kedvelt, csendes, mégis...
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65591973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakás Az ingatlan jó elosztású, egyedi konyhab...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói tégla lakás hirdetés (49496768)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó sokoldalúan hasznosítható ingatlan Szikszó szívében, a Fő tér közvetlen szomszédságában! Szikszó központjában, kiváló ado...
37 990 000 HUF
199 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85486314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető új építésű kertes lakások panel áron! Soroksár legjobb részén, Újtelepen kínálok most eladó új építésű lakás...
62 900 000 HUF
1 048 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (33293444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eger egyik legkedveltebb városrészében, Károlyvárosban eladásra kínálok egy belső kétszintes, 100/77 m2-es lakást, amely nem cs...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63767337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72439394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások eladók! A lakóparkban az A, B és a C épületében lévő ingatlanok már elkeltek. A D épületben 15 db lakás e...
57 879 000 HUF
1 181 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (77344554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs, belvárosközeli, igényesen felújított, tehermentes otthon eladó! Pécsen, a Mártírok útján kínálok megvételre egy 68 m2-e...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34284739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már