Eladó lakás 70 millióig (20041 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 041 db
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48679484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Kallómalom utca, 65 m2-es lakás eladó! a jó állapotú ingatlan egy négyemeletes társasház rendezett lépcsőház...
46 900 000 HUF
721 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77556856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
46 900 000 HUF
721 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (14482332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, napfényes lakás Nyíregyháza belvárosában, a Holló utcában! Kivételes lehetőség Nyíregyháza belváros és az egyete...
64 900 000 HUF
877 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (86537495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs, belvárosközeli, igényesen felújított, tehermentes otthon eladó! Pécsen, a Mártírok útján kínálok megvételre egy 68 m2-e...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43997373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33147953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (22839348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész álomotthon: Prémium Minőségben Felújított, Garanciális Lakás Eladó Saját Garázzsal és Pincével Edelény! Ne keress...
35 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48153123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, panorámás, kétszintes lakás eladó Esztergom belvárosában! Kiváló lehetőség fiatal családosoknak vagy tágas otthont ke...
67 700 000 HUF
568 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (53243939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes lakás. - 4. emeleti lakás, panorámás kilátással, csendes utcába...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi tégla lakás hirdetés (23933282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a velencei-tónál az agárdi kikötő közelében! a lakás Gárdony-Agárd kedvelt üdülőrészénél, a tó közelében, az Agárdi...
37 900 000 HUF
789 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (69372423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritkaság a Belvárosban! Teljesen Felújított, 33 nm-es Földszinti Lakás 100 nm-es Saját Udvarral és Vízpartkapcsolattal Eladó! ...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi tégla lakás hirdetés (25833533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó, tóra néző, szép, kis lakás, erkéllyel. Az újPrémium Lakópark, hazánkbanegyedülálló lehetőséget biztosít nyugdíjas korúa...
43 000 000 HUF
1 869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43553763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48317959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! A lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45638283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43249379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (42459573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Keszthely eladásra kínál balatonlellei LAKÁST. A lido home Keszthely által kínált balatonlellei lakás jellemzői: -...
54 900 000 HUF
831 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (65445444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Oroszlány, fő utcájában a Rákóczi Ferenc úton eladó 4. emeleti  nagy erkélyes lakás! A Lux Ingatlaniroda Oroszlány kínálatábó...
29 999 999 HUF
749 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Battonyai panel lakás hirdetés (34946833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon, ahol a nyugalom lakik – Battonyán, a Molnár c. Pál lakótelepen Battonya egyik legcsendesebb részén, a hangulatos Molnár...
18 500 000 HUF
318 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Battonyai panel lakás hirdetés (36258274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
‼️ Áresés 3 hétig ‼️ Most csak 7, 89 millió Ft (~ 22500 €) Befektetők és vállalkozószellemű vásárlók figyelem! Batonyán, a Mo...
8 300 000 HUF
166 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?