Eladó lakás 70 millióig (20041 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 041 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (14474691)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi tégla lakás hirdetés (37131614)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Végre! Egy hely, ahol a modern elegancia találkozik a természettel: Kozármisleny legújabb exkluzív lakóparkja várja Önt! A Jó...
49 060 850 HUF
961 977 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kozármislenyi tégla lakás hirdetés (94518934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 076 900 HUF
957 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (14935462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó első emeleti, 60 m²-es lakás Jászberény belvárosában Jászberény szívében, kiváló elhelyezkedésű, 2003-ban épült, tágas é...
45 499 000 HUF
758 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (75419852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi oázis kertkapcsolattal, Keszthely szívében! Eladó egy igazi ritkaság Keszthelyen. Egy teljeskörűen felújított, egyed...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33669743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Miskolc belvárosában, a Szinva és a sétálóutca közötti hangulatos kis utcában, a közkedvelt Tulipán tömbben eladó egy belső két...
67 700 000 HUF
615 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (84498354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó tégla lakás zöldövezeti hangulatban, Szegeden a Tarján városrészben! Szegeden, az Olajos utcában kínálok megvásár...
44 900 000 HUF
898 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (78733833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán belváros közelében, 68 nm-es, nappali+2 szobás, erkélyes lakás, garázzsal eladó. Szigetelt, 2004-ben épült, tégl...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37782787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Bujtos utca közelében kínálunk megvételre egy azonnal költözhető, kiváló állapotú, tehermentes lakást. Az ingat...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (47697742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú lakás a belváros közelében – Nyíregyháza Eladó Nyíregyháza belvárosának közelében egy 63 m²-es (nettó 56 m...
46 900 000 HUF
744 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33744675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belváros közelében eladásra kínálunk egy 63 m2-es, téglaépítésű, 2. emeleti tetőtéri lakást. A társasház 2007-ben ...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai tégla lakás hirdetés (41277456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalmán, a Bajai utcában 50 nm-es, másfél szobás lakás eladó! 6 Lakásos, téglából épült társasház mag...
11 900 000 HUF
238 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (65447773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Egyetem közelében, a Sóstói erdő szomszédságában, 62 nm-es, 1+3 szobás, panel építésű lakás, négyszintes társasház...
47 500 000 HUF
766 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (65942343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Continentál Aréna közelében 2007-ben épült szigetelt társasház 2. emeletén eladásra kínálunk egy 56 nm-es, n+2 szob...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94329432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szereti, ha otthonának van egy kis karaktere, de nem szeretne kompromisszumot kötni a kényelem terén? Akkor ez a 56 m²-es, tégl...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (36487374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Praktiker közelében nappali + 2 szobás lakás eladó Nyíregyháza Szatmár Lakóparkban 2. emeleti lakások eladók Nyíre...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72946151)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75429777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49135299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, 65 m2-es lakás eladó. Az ingatlan a település északi részén helyezkedik el, egy társasház harmadik emeletén,...
38 990 000 HUF
599 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (47436574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Miskolc abszolút belvárosában a Széchenyi utcán egy 141 nm-es, hall + 3 szobás, átlagos állapotú, gáz -cirkó ...
59 000 000 HUF
418 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal