Eladó lakás 70 millióig (20041 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 041 db
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (65617793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Keszthelyi irodája eladásra kínál új építésű, modern és energiahatékony földszinti tapolcai lakást. A lido home K...
61 028 000 HUF
1 196 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87439492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Nyíregyháza, Ószőlő utcán eladásra kínálunk egy 62 m2-es, első emeleti, igényesen felújított, 1+3 szobás, panel falazatú társas...
47 500 000 HUF
766 129 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (32643494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszló, a fürdőhöz közeli, központi közelében, mégis csendes utcában új építésű társasházi lakás ELADÓ! Az ingatlan f...
66 990 000 HUF
697 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77462334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében a Mester ujtcában kínálunk ...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37364336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség : Eladó a 7. kerület Erzsébetváros közkedvelt részén a rózsák terénél (az Izabella és a Dohány utcák által ...
59 500 000 HUF
1 487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14448469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel**** Eladó felújított, világos garzonlakás a Kálvária téren - remek elhelyezkedés, a...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76434359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
61 800 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47221833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Áresés! ! ! Otthon start igénybe vehető! Pécs uránvárosi részén a Dr Veress Endre utcában eladó egy iii/2. Em-i, 50 nm-es, 2 kü...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (55447483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Várpalota központjához közel eladó egy kétszintes társasház második emeletén található 49 nm-es lakás. Az ingatlan a panelprogr...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (84765136)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Új lehetőség Kiskunfélegyháza szívében? Tágas erkélyes lakás remek adottságokkal! *** 76 Nm-es, felújítandó lakás eladó Bác...
53 900 000 HUF
709 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (54343157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza, Városközpontban 43 m2 hasznos alapterületű felújítandó házrész, 1297 m2 osztatlan közös...
14 000 000 HUF
325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (67214994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Siófokon az Aranyparton eladó 3. emeleti, 36 nm-es apartman lakás. Az 2007-ben épült apartman ház a minden nap megújuló magyar ...
69 600 000 HUF
1 933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (76593867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Siófokon az Aranyparton eladó 3. emeleti, 36 m²-es lakás. A 2007-ben épült apartmanház a Balatontól néhány lépés távolságra t...
69 600 000 HUF
1 933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79731732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk a VII. kerületben, a Városliget és a belváros közvetlen közelében a Wesselényi utcában, egy 37 nm-es lakást, ...
69 900 000 HUF
1 889 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93958952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 1 fél
Eladásra kínálunk a VII. kerületben, a Városliget és a belváros közvetlen közelében, a Wesselényi utcában, egy 29nm-es lakást, ...
54 700 000 HUF
1 886 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73573737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Törökszentmiklóson 2 szobás földszinti lakás eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: - 1971-ben épült, téglából - 2 szobás, ...
23 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33895944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy 56 m²-es, 4 emeletes téglaépítésű társasházban található ez a hangulatos, jól karbantartott lakás, amely azonnal költözhető...
38 900 000 HUF
694 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (93497576)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában eladó, Tatabányán, Kertvárosban, az Építők útján, ez a zöldövezeti, napfényes, t...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34336952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (86473894)
6 hónapnál régebbi hirdetés