Eladó lakás 70 millióig (20040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 040 db
virtuális séta logó
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (34522313)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló, gyógyfürdőtől 550 méterre, 2008-as építésű, liftes társasházban lévő, 42, 47 m2-es, nagy szobával, fürdőszobáva...
41 000 000 HUF
976 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (57454574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló, gyógyfürdőtől 550 méterre, 2008-as építésű, liftes társasházban lévő, 48, 61 m2-es két különnyíló szobával, kül...
47 000 000 HUF
959 183 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (59742998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lido home Keszthely eladásra kínál új építésű lakásokat Keszthely belvárosában! Legyen Ön is tulajdonosa egy modern, kényelmes...
51 252 000 HUF
1 191 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (32365272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 724 000 HUF
1 193 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (64234757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
1 209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (26716377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 1. emeleti napfényes tégla lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kíná...
31 990 000 HUF
615 192 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai panel lakás hirdetés (87253977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kistarcsán, az Eperjesi úti lakótelepen, zöld környezetben kínálunk megvételre egy magasföldszinti, közepes állapotú, 54 m2 ala...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (81974372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vízivárosban eladó akadálymentesített épületben 2 szobás lakás! Akadálymentesített, panelprogramos liftes épület 7. emeletén e...
45 490 000 HUF
928 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (99435485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen Libakert városrészében, rendezett, négyemeletes társasház első emeletén. Az ingatlan 55 m² alapterületű,...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (59347847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok Zala Vármegyében, Zalaegerszegen egy közel 100 nm-es panorámás lakóingatlant. Kiváló lehetőség nagycsaládoso...
52 400 000 HUF
569 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (67739997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A belváros csupán 2 perc sétára, a nagy piac és az állomás 3 perces távolságra található. 1980-Ban épült lakás, ami a földszin...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (39335733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! a XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szobá...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (51476258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított LAKÁS! ! ! 13. kerület Angyalföld. 41Nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! A lakás tökélete...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (45292223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (17344333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (72479241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Újváros szívében egy kiváló lokációval rendelkező, tégla építésű ingatlant. Főbb jellemzői:- 37 nm- 1 szobás-...
34 900 000 HUF
943 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti tégla lakás hirdetés (98766894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
„Nyugdíjasház - Egy biztonságos jövőért” Sződliget Duna-partján épülő lakóparkba vitalitással teli, pozitív gondolkodású fiata...
68 000 000 HUF
1 658 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti tégla lakás hirdetés (24744131)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
63 300 000 HUF
1 507 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti tégla lakás hirdetés (42397237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
60 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti tégla lakás hirdetés (47677638)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
65 400 000 HUF
1 557 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?