Eladó lakás 70 millióig (20040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 040 db
Eladó Sződligeti tégla lakás hirdetés (82184361)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
„Nyugdíjasház - Egy biztonságos jövőért” Sződliget Duna-partján épülő lakóparkba vitalitással teli, pozitív gondolkodású fiata...
57 200 000 HUF
1 545 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti tégla lakás hirdetés (11185341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 900 000 HUF
1 591 891 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sződligeti tégla lakás hirdetés (33995945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
56 900 000 HUF
1 537 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti tégla lakás hirdetés (45437873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 500 000 HUF
1 472 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (34482944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Győr-Gyárváros csendes utcájában egy 62 nm-es felújítandó téglalakást, amely egy 1944-es építésű, de 1983-ba...
59 000 000 HUF
951 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34827584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akarja, hogy zubogjanak Ön felett, akkor ez a lakás ideális az Ön számára. A Kertész Ingatlaniroda kínálatában megvéte...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (95527475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 17. kerület, csendes kertvárosi utcájában, 66, 87m2-es kis kertel rendelkező lakás eladó! Az ingatlan annak idején eg...
68 500 000 HUF
1 037 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58435533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Petőfi téren – panorámás, bútorozott, azonnal költözhető! Debrecenben, a Petőfi téren, a 24 emeletes társasház ...
47 000 000 HUF
1 205 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17544355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Sumen utcán, 3. emeleti, 60 m2-es, étkező-konyhás+ 2 szobás lakás eladó! Jellemzői: - Kiváló helyen található...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőnyi tégla lakás hirdetés (79342387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az utolsó eladó nappali és 3 szobás nagy erkélyes lakás Bőny szívében egy 6 lakásos épülő társasházban! Fűtéskész átadás 2026 j...
52 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94445957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában, a Közép utcában eladásra kínálok egy brutto 102 m², netto 86 m²-es, nappali + 3 + 1 szobás társasházi...
69 990 000 HUF
813 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (19393433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza, Belvároshoz közel eladásra kínálok egy 68m2-es, 2 szoba+ nappalis, egyedi gázfűtéses, jó állapotú lakást! További ...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (93434471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Belváros Csendes övezetében, Sólyom utcában Nappali + 2 szobás, 1. emeleti, 58 nm-es, lakás eladó tégla építésű t...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43475787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyházán, Csendes övezetben, Közép utcában utcában eladásra kínálok Nappali + 3+1 szobás, 2. emeleti, belső szintes, 102/86...
69 990 000 HUF
686 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (55483684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Az állomás közelében található ingatlan 3+1 szobával rendelkezik, ahol minden helyiség külön bejáratú, így ideális nagyobb csal...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57824527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Örökösföldön, Szalag utcában eladásra kínálok Nappali + 3 szobás, erkélyes, 2. emeleti, 83 nm-es lakást tégla épí...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44737554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, belváros közelében, a Moszkva utcán, tégla építésű (liftes) társasház 2. emeletén 63 nm-es, 2 szoba + nappalis, du...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44724296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza Vasútállomáshoz közel az Árpád utcában eladásra kínálok egy 79m2-es, 3+1 szobás, jó állapotú, erkélyes lakást! Az ...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (45958643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Árpád utcán, 79 nm-es, 3+1 szobás lakás négyszintes társasház 4. emeletén eladó! Főbb paraméterek: - műanyag nyí...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34369583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Moszkva utcában eladásra kínálok egy 63/90m2-es, 2 szoba + nappalis, belső szintes lakást! További jellemzők: 2 ...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal