Eladó lakás 70 millióig (20040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 040 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (81496356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában, Közép utcán belső szintes 102/86 nm-es, nappali+3+1 szobás lakás, zárt udvari parkolási lehetőséggel ...
69 990 000 HUF
813 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34939911)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nyíregyháza Belvárosában, Közép utcán, 102/86 nm-es, nappali + 3 + 1 szobás belsőszintes lakás, szigetelt, zártudvaros, fiatal ...
69 990 000 HUF
813 837 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (48583743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza, Belváros szívében eladásra kínálok egy 115m2-es, 3+1 szobás, konyha- étkező, nappalis, belső szintes társasházi la...
64 900 000 HUF
564 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (93572473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Rákóczi utcában panel építésű társasházban2 szobás, erkélyes, 63 nm- es, azonnal birtokba vehető, mért távfűté...
45 990 000 HUF
730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94353364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Belváros közelében, 92 nm-es, nappali + 3 szoba + konyha-étkezős társasházi alapító okirattal rendelkező, szigete...
69 800 000 HUF
758 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34248474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosában eladásra kínálok egy 120 nm-es, 4 szoba, nappali, étkezős, belsőszintes első emeleti  lakást, garázzsa...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75623463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nyíregyháza Belvárosában, 120 nm-es, nappali + 4 szoba + étkezős, belsőszintes lakás, szigetelt, téglaépítésű társasház 1. emel...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (84939524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza Vasútállomáshoz közel az Árpád utcában eladásra kínálok egy 79m2-es, 3+1 szobás, jó állapotú, erkélyes lakást! Az i...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43237488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Belváros közelében 67 nm-es, 2+1 szoba + étkezős, jó elosztású, élhető terekkel rendelkező felújított lakás, négy ...
54 500 000 HUF
813 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (77499533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, az Erdei Tornapálya szomszédságában eladó egy 4 lakásos társasház 1. emeletén található, belső kétszintes (tetőté...
52 900 000 HUF
896 610 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54123372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas lakás garázzsal Nyíregyháza belváros közelében! Nyíregyháza belvárosához közeli, 2004-ben épült, szigetelt társash...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43347454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Sólyom utcában kínálunk megvételre egy 58 m²-es, kellemes hangulatú lakást, amely egy zárt udvaros, szigetelt t...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35397873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Moszkva utcán téglaépítésű, liftes társasház 2. emeletén eladó egy 63 m²-es (valós alapterü...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36959742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Árpád utcán 4 emeletes társasház 4. emeletén eladásra kínálunk egy 79 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes lakást. További ...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (38494744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán az Örökösföld szélén 2008-ban téglából épült zárt udvaros szigetelt társasház 2. emeletén eladásra kínálunk egy 83...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (77434845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges, fiatal téglaépítésű lakás Nyíregyházán, az Örökösföld csendes övezetében! Csendes, nyugodt, családi háza...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (77597578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Sólyom utcában eladó egy kellemes hangulatú, 58 m²-es lakás, amely egy zárt udvaros, szigetelt társasház első e...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14963754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Sólyom utcán szigetelt zárt udvaros társasház 1. emeletén eladásra kínálunk egy 58 nm-es, 2 szobás kilépővel rendel...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (89823954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, fiatal téglaépítésű lakás Nyíregyházán, az Örökösföld családi házas övezetében! ...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72425663)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tágas, belvárosi lakás eladó Nyíregyháza szívében – 115 m², 3, 5 szoba, 2 fürdő, erkélyekkel és garázzsal.  Nyíregyháza belváro...
64 900 000 HUF
564 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal