Eladó lakás 70 millióig (20040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 040 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72389843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomáshoz közel, Huszár soron téglaépítésű, m68 nm-es, 2 szobás, konyha étkezővel, fürdő wc-vel, járólap és laminá...
35 500 000 HUF
522 058 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (27415334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Rákóczi utcán eladásra kínálok egy 63 m2-es társasházi lakást. a lakás panel, észak-déli fekvésű, jó elosztású, 2 s...
45 990 000 HUF
730 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (84783674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belváros szívében Kossuth utcán eladásra kínálok egy 36, 36 nm alapterületű 1 szobás garzonlakást mely 2026 nyarán átadásra ker...
43 630 000 HUF
1 179 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47164835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Abszolút Belvárosában, kíváló referenciákkal rendelkező kivitelezőtől eladásra kínálunk, most épülő 6 lakásos társ...
45 850 000 HUF
1 091 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43324735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Abszolút Belvárosában, nagy referenciával rendelkező kivitelezőtől eladásra kínálunk, most épülő 6 lakásos társash...
45 850 000 HUF
1 118 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44733599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Árpád utcán 4 emeletes társasház 4. emeletén eladásra kínálunk egy 79 nm-es, 2+2 külön nyíló szobás, fürdőszoba és ...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94539377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros szélén külsőleg szigetelt zárt udvaros társasház 2. emeletén eladó egy 53 nm-es, két szoba+nappalis belső ...
43 800 000 HUF
826 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (56394494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros közelében 1. EMELETEN lévő 78 nm-es 2 szoba nappalis, járólap, parketta burkolattal, 3 nm-es erkéllyel, mű...
55 500 000 HUF
711 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (32173797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Siófok, tégla lakás, 88 m2. Az ingatlan Fokihegy városrészben egy 8 lakásos társasházban helyezkedik el. Az ingatlan földszintj...
67 900 000 HUF
771 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83438977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás eladóa! ! Dobozi utcában azonnal költözhető állapotban! a VIII. kerület f...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63399123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó állapotú, könnyen kiadható garzon a XIV. kerületbenAz Erzsébet királyné útján, a Rákos-patak közelében eladó ez a 28 nm-es, ...
46 000 000 HUF
1 586 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (89337443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 000 000 HUF
1 586 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (37517387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében a Török Flóris utcában, felújított és azonnal költözhető, valóságban 52 nm-es, belső két szintes lakás...
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75374497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (72692974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (99744692)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42368337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (55539543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, felújított 2+1 szobás földszinti lakás Mezőkövesden, saját garázzsal, zárt udvarral és külön bejárattal! Mezőköv...
37 900 000 HUF
601 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi tégla lakás hirdetés (73677535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy új építésű, tégla szerkezetű 62 nm-es lakást a Mandula udvarban, Sárbogárd szívében. a 2026-ban épülő lak...
56 040 000 HUF
903 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki tégla lakás hirdetés (23242658)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balatongyörökön eladó télen-nyáron lakásként is használható apartmanlakás 10 lakásos apartmanházban. 64 m2-es alapterületű, 3...
62 000 000 HUF
968 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal