Eladó lakás 70 millióig (20051 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 051 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34774783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34952314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, kiváló közlekedés mellett eladó egy 25 nm-es, galériázott tégla...
39 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (25529643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi központi részén a Duna és az Önkormányzat közelében, 7 lakásos udvarban sorházi lakás (házrész) eladó. Minden közmű...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33159376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Kecskemét belvárosához közel, az Ének-zenei Iskola mögött egy 46m2;-es, földszinti, két szobás, felújítandó l...
39 900 000 HUF
867 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (29323924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2. kerület szívében, a Lorántffy Zsuzsanna úton található felújítandó lakás. Ez az ingatlan egy elegáns villaépületben hely...
44 000 000 HUF
1 157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (35721763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó földszinti lakás Vác egyik legkedveltebb részén, a Burgundián! 35 Nm-es, felújítandó földszinti sorházi lakás ideális v...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33448363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (47553585)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség Miskolc belvárosában - Ritkaságszámba menő lakás eladó udvari beállóval! Kedvező áron eladó egy tulajdoni...
67 700 000 HUF
697 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77275669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (33252439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Siófok Aranyparton, a nagy strandtól 1 perc séta távolságra egy erkélykapcsolatos, tégla lakás, teljes berendezéssel, gép...
67 000 000 HUF
2 161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (33519916)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés város szívében, a Piac téren található irodaházban eladó egy 138 m²-es iroda, mely ideális lehetőséget kínál mind vállalk...
53 000 000 HUF
384 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyirádi tégla lakás hirdetés (13527351)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+félszobás otthonos lakás Nyirád központjában Nyirád szívében kínáljuk megvételre ezt az első emeleti, 1+félszobás, össz...
26 990 000 HUF
613 409 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (47794777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emelet 2. Számú lakás nappali: 18, 06 m2 konyha: 5, 98 m2 háló: 8, 06 m2 fürdő: 2, 88 m2 WC: 1, 44 m2 közlekedő: 4, 14 m2 terasz: 10, 42 m2
32 500 000 HUF
812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (29336994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emelet 3. Számú lakás nappali: 18, 17 m2 konyha: 5, 98 m2 háló: 8, 06 m2 fürdő: 2, 88 m2 WC: 1, 44 m2 közlekedő: 4, 14 m2 terasz: 9, 39 m2
32 500 000 HUF
812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (43983874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emelet 4. Számú lakás nappali: 18, 17m2 konyha: 5, 98 m2 háló: 8, 06 m2 fürdő: 2, 88 m2 WC: 1, 44 m2 közlekedő: 4, 14 m2 terasz: 17, 26 m2
35 500 000 HUF
887 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (73774459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szélén található, 58 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes téglalakás eladó. Az ingatlan 3 emelet + tetőtérbeépítéses épület ...
39 900 000 HUF
687 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (54638693)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A bip Ingatlanközvetítő Iroda megvásárlásra kínál egy első emeleti, 58 m2 alapterületű, 2 szobás téglalakást. NÁDORVÁROSBAN, ...
53 499 000 HUF
922 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (95824225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó bérlővel vagy bérlő nélkül, Miskolc-Diósgyőr városrészben a Kuruc utca elején, 10 emeletes panel épület földszintjén talá...
28 750 000 HUF
563 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46844467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc, Belvárosában, a Dayka Gábor utcán, a 2007-ben épült Dayka ház 3. emeletén lévő, részben tetőtéri 86 m2 alapterül...
69 500 000 HUF
808 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53728984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó új építésű társasházi lakás Miskolc Bodótetőn! Fedezze fel ezt a kivételes, 63 m2 alapterületű, 2. emeleti, két szobás +...
58 240 000 HUF
924 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal