Eladó jó állapotú lakás - Győr
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Győr
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:58 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Benyik Zoltán
+36-(20)-339-9172
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Ingatlan hirdetés leírása
Árcsökkenés!!!!!! Eladó I. emeleti, nádorvárosi tégla lakás!
Árcsökkenés! ! ! ! !
A bip Ingatlanközvetítő Iroda megvásárlásra kínál egy első emeleti, 58 m2 alapterületű, 2 szobás téglalakást.
NÁDORVÁROSBAN, Győr-Belváros közelében, kiváló elhelyezkedésű lakás, tőle szinte minden könnyedén elérhető.
A fűtést gázkonvektorok biztosítják, a használati melegvizet átfolyós gázbojler szolgáltatja.
Nagyon kellemes és világos az ingatlan, keleti és nyugati oldalra egyaránt néznek ablakai. a szobák Ny-i tájolásúak.
A lakóközösség összetartó, figyelnek egymásra és környezetükre. a lakáshoz tartozik egy 4 m2 alapterületű, saját tároló helyiség és egy udvari autóbeálló, ami távirányítású kapun keresztül közelíthető meg.
A fürdőszoba és a wc külön van egymástól, a konyha a lakás méretéhez képest nagy.
Közös költség 13. 920 Ft / hó
A lakás tulajdonosa 2019-ben felújítást végzett. Az elvégzett munkálatok az alábbiak voltak:
- nyílászárók cseréje: műanyag ablakok kerültek beépítésre redőnnyel
- bejárati ajtó csere: műanyag biztonsági ajtó került beépítésre
- vízvezetékek cseréje
- gázkémény bélelése
- fürdőszoba és wc felújítás
- szobák laminált parkettázása
- festés
Az ingatlan, kiváló alap egy egyedi, hangulatos lakás kialakításához, de jelen állapotában is élhető!
Köszönjük a figyelmét, készséggel állunk rendelkezésére a lakás személyes bemutatásával kapcsolatban is!
BIP Ingatlanközvetítő Iroda teljeskörű szolgáltatással várja kedves eladással megbízó és ingatlant kereső ügyfeleit. Tevékenységünk fő része lakossági ingatlanok közvetítése, értékesítése, bérbeadása. Szolgáltatásunk kiterjed az ingatlanügyletekhez elengedhetetlen jogi tevékenységre, adásvételi és bérleti szerződések készítésére kedvező feltételekkel, illetve az ehhez tartozó folyamatok lebonyolítására. Díjmentes pénzügyi tanácsadásra, mely magában foglalja többek között az ingatlanvásárláshoz szükséges hitelek bemutatását, az ingatlanokra köthető biztosításokat, Állami támogatásokat és az ezekkel kapcsolatos ügyintézést. Energetikai tanúsítvány készítésére, amit partnereink rövid határidő alatt elvégeznek.
Várjuk megtisztelő érdeklődését, ha értékesíteni kívánja ingatlanát, vagy keresi a megfelelőt! (Hivatkozási szám: m118367) FIX 3% lakáshitelre megvehető


