Eladó lakás 70 millióig (20068 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 068 db
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (59525274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Baján, a belvárosban, a Kígyó utcában, 79m2-es, 4. emeleti, téglaépítésű, tágas, világos lakás, saját panorámás terassza...
69 900 000 HUF
884 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (34446523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eger történelmi belvárosának peremén, kiváló helyen kínálunk eladásra egy remek adottságokkal rendelkező 80 nm-es, földszinti, ...
58 500 000 HUF
731 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (78739444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szuper lakások Komáromban! Üdvözlöm! Engedje meg, hogy bemutassam Komárom város legjobb ingatlanbefektetési lehetőségét, ame...
27 751 000 HUF
730 289 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (37223234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Orosházán, csendes, parkosított helyen egy 3 szobás, 65 m2-es, erkélyes, földszinti részben felújított panel...
25 500 000 HUF
392 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53951252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városi pezsgés, nyugodt környezetben! 46 M², 2 szoba, 68, 9m Eladó világos, galériás lakás Budapesten! a lakás a főváros szí...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (27737722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, panorámás lakás Nyergesújfalun 7. emelet, Duna-parti kilátással! Nyergesújfalu szívében, a Május 1. Téren k...
44 500 000 HUF
839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33199949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-enEladó egy 35 m²-es, galériás, az...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (53549536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (97463194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
61 900 000 HUF
982 539 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (52953224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (16452757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged, Belváros, 31, 58 m2-es, 2 szobás, 1. emeleti, magas műszaki tartalmú és minőségű, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivi...
39 211 900 HUF
1 264 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (77473542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Uránváros központi részén a Kőrösi Csoma Sándor utca elején eladó tégla építésű társasházban egy 55 m2 alapterületű, ameri...
57 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (82439532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen - Nagyerdő közelében, 72 nm-es, erkélyes, pincével rendelkező lakás Debrecen egyik legkedveltebb városrés...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (93588688)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye, Békéscsaba belvárosában, frekventált helyen található polgári jellegű társasház 115 m2 alapterületű, utcafronti...
29 900 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (93794775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha a legjobb árat keresi, akkor válassza ezt az ingatlant! Eladó Szekszárd déli részén, néhány éve épült társasházban, bruttó ...
59 900 000 HUF
617 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (87936337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új RÉSZÉN! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38757749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. A közl...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (36278932)
6 hónapnál régebbi hirdetés