Eladó lakás 70 millióig (20069 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 069 db
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (18989154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál Nagykanizsán az északi városrészben egy földszinti kertkapcsolatos 95 m2-es lakást zárt ...
49 900 000 HUF
525 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (23894329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy nap, egy lehetőség - ne hagyd ki! Flat White Home bemutató nap : 2026. Március 28. (Szombat), 10-12 óra között. Ha ezen a...
64 500 000 HUF
1 131 578 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (74316794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
☀️ Napsütötte, teljesen felújított garzon a Városliget közelében! ☀ > Ha csendes, napfényes otthonra vágyik a város szívében – ...
45 990 000 HUF
1 642 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (37752245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leírás; Budapest XX. kerületében, családi házas övezetben eladó, egy 65m2- es teljesen felújítandó lakás, kb 200 m2- es telekke...
45 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (93936223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag a Duna House kínálatában! ! ! Veszprém, Stadion utcai lakás 60 nm, 3 szoba, kényelmes otthon vagy befektetés! Egy ...
49 000 000 HUF
816 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33723881)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon vagy befektetés a 7. kerület szívében a Dembinszky utcában! Eladó egy 2 szobás, galériás, földszinti, csendes...
49 800 000 HUF
1 037 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (26499548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az i...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui tégla lakás hirdetés (43494153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tahitótfalu közkedvelt, hegy felőli oldalán eladó 88nm-es sorházi lakás! Tahitótfalu központi részétől sétatávolságra eladó egy...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49152372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23839698)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***V. Egyetem téren azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS***Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Egyete...
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (44382836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Heves vármegyében, Hatvan város központi részén egy 4. emeleti, felújítandó lakás! Kialakításra került benne két tágas, v...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (38834373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
42 980 000 HUF
1 048 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (23738726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok Zala Vármegyében, Zalaegerszegen egy közel 100 nm-es panorámás lakóingatlant. Kiváló lehetőség nagycsaládoso...
52 400 000 HUF
569 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (37673226)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (78674584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre*** Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai egyéb lakás hirdetés (33634327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nagykanizsa kedvelt, kertvárosias részén új építésű lakóparkban eladó 69 nm-es 1. emeleti lakás, nappali+2 félszobás lakóhelyis...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári panel lakás hirdetés (82353144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár központ közeli részén 28 nm garzonlakás eladó. a lakás 4 emeletes panel társasház első emeletén helyez...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (46863774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár központ közeli részén 31, 5 nm loggia-val kialakított felújított garzonlakást kínálok eladásra. Az ing...
26 300 000 HUF
848 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (91238378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás 1. emeleti lakás eladó Pécsen a Komlói úton! 4 Emeletes téglaépületben található. a fűtésről gázkazán, a melegvízrő...
33 800 000 HUF
662 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal