Eladó lakás 70 millióig (20074 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 074 db
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (75441495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Balatonboglár Ingatlaniroda eladásra kínál balatonlellén közkedvelt szabad strand közeli új építésű lakásokat most ...
69 990 000 HUF
1 627 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (79247344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 990 000 HUF
1 627 674 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (64785748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
68 990 000 HUF
1 604 418 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (36735574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 990 000 HUF
1 666 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (74446371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
68 990 000 HUF
1 437 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (32737347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
68 990 000 HUF
1 437 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (69365653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 990 000 HUF
1 416 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki egyéb lakás hirdetés (84228343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alkalmi vétel a Balaton közelében! Akciós áron, azonnal költözhetően – ne maradjon le! Most kínáljuk legfrissebb ajánlatunk...
43 599 000 HUF
792 709 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (94132744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #176364 hivatkozási számú siófoki társasházi lakás. Eladó 3 szobás, erkélyes, tégla l...
64 900 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33891273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség a VI. Ker. Hunyadi téren! Természetben 27 nm, tulajdoni lapon 24, 5 nm-es, frissen felújított, modern stílu...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44457444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 24nm es 1 szobás 1 emeleti lakás Budapest XIII. kerületében a Ferdinand negyedben, 2020-ben teljesen felújított galér...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (36639354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város Ómező településrészén egy 40 m2-es 1 szob...
2 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (38441355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egerben, a Hajdúhegy alján, 3 lakásos társasházban befektetésre is kiválóan alkalmas, kertkapcsolatos, 44 m2-es ingatlan eladó!...
51 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki egyéb lakás hirdetés (49344223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alkalmi vétel a Balaton közelében csipetnyi rálátással magyar tengerünkre! Akciós áron, azonnal költözhetően – ne maradjon le...
66 599 000 HUF
887 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki egyéb lakás hirdetés (46334567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alkalmi vétel a Balaton közelében! Akciós áron, azonnal költözhetően – ne maradjon le! Most kínáljuk legfrissebb ajánlatunka...
56 990 000 HUF
876 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85397735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (55482435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, 35/55m2-es lakás eladó. Az ingatlan a belvárosban, a vár közelében helyezkedik el, két külön bejáratú apartm...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73296174)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - egy helyrajzi szám, két önálló lakás! Eladásra kínálunk egy egyedi...
44 900 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (15313926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó új építésű értékálló otthonok Nagykanizsa szívében A modern elrendezésű lakások 50-83 m2-es méretűek, intelligens otthonr...
68 133 119 HUF
1 048 201 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (64713825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
54 278 425 HUF
1 024 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?