Eladó lakás 70 millióig (20074 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 074 db
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (33434315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó új építésű értékálló otthonok Nagykanizsa szívében A modern elrendezésű lakások 50-83 m2-es méretűek, intelligens otthonr...
69 192 310 HUF
1 017 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (43396735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
69 192 310 HUF
1 017 533 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94554433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37741734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra tervezveKifejezetten befektetőknek a XIII. kerületbenEbben a 19nm-es Lipótvárosi lakásban minden megtalálható, amire s...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (88553342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176335 hivatkozási számú szombathelyi társasházi lakás. Eladó 86 ...
47 900 000 HUF
556 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47432786)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Álmodott valaha arról, hogy reggelente a Bujtosi tó csillogó vizére ébredjen? Ez a kivételes, cca. : 80 M²-es, kétszintes laká...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (32943753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39562427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos kis lakás Budapest szívében! Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton kínálok megvételre egy 18 nm-es alapterü...
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (35792856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Fészek lakóparkban kínáljuk megvásárlásra ezt a 2005-ben épült, tégla falazatú társasház első emeletén lévő, 39 ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33497323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen - Nagyerdő közelében, 72 nm-es, erkélyes, pincével rendelkező lakás Debrecen egyik legkedveltebb városrés...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsudvardi tégla lakás hirdetés (69418944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsudvard csendes utcájában 121 nm-es családi ház megkezdett felújítással, sok lehetőséggel eladó. Az épület tégla szerkezetű,...
29 000 000 HUF
239 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (34423473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál részben felújított 2, 5 szobás lakást Balatonfüreden. Az Ingatlan Presszó által kínált bal...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (58744741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál Békés belvárosában - az Ady Endre utcában - 90 m2-es, átlagos állapotú téglalak...
23 900 000 HUF
265 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói tégla lakás hirdetés (63427368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Eladó üzlethelyiségek Pásztó központjában – Gyémánt Ingatlaniroda kínálatában! Pásztó frekventált részén kínálunk megvételre e...
65 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (34557733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 8. kerület csendes részén, újszerű, két belső kétszintes, dupla komfortos lakás! Eladásra kínálunk a 8. kerületben eg...
68 900 000 HUF
1 680 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95358976)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. A közlekedés nagyszerű...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48642734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 37 m²-es szuterén lakás az Árpád híd közelében. Eladó egy felújított, 37 négyzetméteres, keleti tájolású, tehermentes szu...
29 900 000 HUF
808 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (64544372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba! Iv. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a valóság...
53 000 000 HUF
1 358 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (14522536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kert kapcsolatos lakás Budapest 15. kerületEladásra kínálok egy jó állapotban lévő földszinti lakást a 15. kerület frekve...
54 600 000 HUF
1 092 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57587624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Különleges ajánlat: berendezett lakás, airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában. a fű...
43 500 000 HUF
1 087 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal