Eladó lakás 70 millióig (20074 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 074 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74244339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Különleges ajánlat: kettő berendezett lakás airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában....
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74436377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (94579697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kőbánya Városközpontban, erkélyes első emeleti lakás eladó! A lakás különlegessége, hogy a lakás előtere kizárólagosan haszná...
67 000 000 HUF
985 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (59933471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74445747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
️ Eladó nagypolgári lakás Miskolc szívében – stílus, elegancia, történelem egy helyen Egy igazi kincs vár Rád Miskolc történelm...
44 900 000 HUF
449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (63937533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár e...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (54738534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen - Nagyerdő közelében, 72 nm-es, erkélyes, pincével rendelkező lakás Debrecen egyik legkedveltebb városrés...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (17953637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36957148)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
RENDKíVÜLI lehetőség! Bővíthető a mellette lévő brutto 30nm-es tetőtérrel! ! XIV. kerület kiemelt részén, a fejlesztés alatt ...
67 500 000 HUF
1 569 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75583777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a IX. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (35341663)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Kispest frekventált részén – kiváló elosztással! Ár: 65 000 000 Ft Alapterület: 59 nm Eladó egy jól karbantartot...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (41494452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Balahomes ingatlaniroda eladásra kínál egy frekventált helyen lévő, utcafronti üzlethelyiséget jelenleg ingyenes parkolással....
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (69539277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi egyéb lakás hirdetés (85369377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalakaros lakóövezetében lévő 74 nm-es lakás jellemzői: -42 nm alapterületű, földszinten nappali-konyha-étkező-fürdőszoba, -te...
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53756897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a KERTVÁROSBA! IV. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a való...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (89791473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csodálatos budai panorámával rendelkező világos, 2 szobás lakás eladó az europa residence apartmanházban. A lakás 48 m2-es 7....
64 990 000 HUF
1 353 958 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (64355598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, 35/55m2-es lakás eladó. Az ingatlan a belvárosban, a vár közelében helyezkedik el, két külön bejáratú apartm...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (43843489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei tégla lakás hirdetés (96982323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó a tisza-tó közelében, kiskörén! Eladásra kínálok Heves vármegyében, Kiskörén, a Tisza II. Lakótelepen ...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei panel lakás hirdetés (47726949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted