Eladó lakás 70 millióig (20074 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 074 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45489353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető 10, 0 m2-es terasszal! ! Eladásra kínálom a 6. kerületbnen a westend közvetlen vonzáskörzetében, nagyon köz...
46 500 000 HUF
1 010 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17274584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a belváros közelében 2 lakásos ingatlan, külön bejárattal eladó. Jellemzők: -cirkó kazán -teljes felújítás -frissen...
44 900 000 HUF
632 394 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73373331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel központjához közel, egy könnyen kiadható 36 nm-es jó állapotú lakás tárolóval, fedett terasszal jó bevásárlási és tömegk...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (17572524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Nagykőrös belvárosában, családi házas övezetben egy két szintes ház 120 m2-es földszinti LAKÁSÁT. Az 1980-b...
30 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (46343549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Családi ház csere érdekel értékegyeztetéssel ***Kecskemét kedvelt városrészében, a villanegyedben, téglaépítésű társasházba...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (95464926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás jó állapotú 5. emeleti lakás. Az ingatlan ráépítés 2000-ben alakult ki. Fűtése gá...
44 800 000 HUF
678 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (52276493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frissen felújított, üzlethelyiségként nyilvántartott, de irodának is használható, esetleg lakássá alakítható 81 nm-es...
69 990 000 HUF
864 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (47664938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
44 800 000 HUF
678 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (33374843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás jó állapotú 5. emeleti lakás. Az ingatlan ráépítés 2000-ben alakult ki. Fűtése ...
44 800 000 HUF
678 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (17334592)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás jó állapotú 5. emeleti lakás. Az ingatlan ráépítés 2000-ben alakult ki. Fűtés...
44 800 000 HUF
678 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (72444936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
44 800 000 HUF
678 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás remek elhelyezkedéssel! Eladásra kinálunk Kecskemét Belvárosában, egy 37 nm-es, 1 szobás, de a tetőtér beép...
26 000 000 HUF
702 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (52699336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 990 000 HUF
864 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (59979619)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
44 800 000 HUF
678 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (44563939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A ütem első emelet 65, 1+1 szoba. Balaton déli partjának egyik leghosszabb szabad strandjának közelében, Fonyódon új építésű la...
64 192 000 HUF
1 689 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (18863997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A ütem második emelet 73, 1+1 szoba. Balaton déli partjának egyik leghosszabb szabad strandjának közelében, Fonyódon új építésű...
59 999 000 HUF
1 666 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui egyéb lakás hirdetés (31865764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Berettyóújfaluban az vasútállomás közelében egy fölszinti 2 szobás +amerikai konyhás nappalis, 58 m2 lakás. Belül és az u...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (74738357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló kiemelt fürdőövezetében új építésű társasházi lakások leköthetőek a Tanan Corner társasházban! A kivitelezés 2...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (68871814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Páratlan lehetőség, kedvező ár, szép állapot! Sopron: 199nm ingatlan, 267nm telek, . . . 64 Millió Ft! ! ! Sopronhoz tartozó ...
64 000 000 HUF
321 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (93863775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában eladó egy 80 nm-s, 3+1 szobás, osztatlan közös tulajdonú, felújítandó lakás. a lakás műterem jellegű, ...
42 000 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal