Eladó lakás 70 millióig (20075 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 075 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (93863775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában eladó egy 80 nm-s, 3+1 szobás, osztatlan közös tulajdonú, felújítandó lakás. a lakás műterem jellegű, ...
42 000 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (44791546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű téglalakások ELADÓK! Vácon eladó 65 nm-es emeleti téglalakás. a lakásban amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba, e...
62 000 000 HUF
953 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (63826352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű téglalakások ELADÓK! Vácon eladó 65 nm-es földszinti téglalakás. a lakásban amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba...
66 000 000 HUF
1 015 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (17474944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oroszlányban frekventált városrészen megvételre kínálok, Táncsics Mihály úton eladó egy 1+ 2 félszobásra átalakított lakást. 1...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33628177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla lakás Budapest VIII. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75356473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Keresi az ideális otthont? ✅ Most megvásárolhat a VIII. kerületben, 35 nm-es + galériás lakást! ✅ ✅ Információk: - a lakás j...
35 500 000 HUF
1 014 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (33393443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető! Kertkapcsolatos, felújított tégla lakás Szeged-Rókus városrészben eladó! Szeged egyik kedvelt részén, Rók...
57 900 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (45484541)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 136 nm-es polgári stílusú lakást a belváros közelében. Ez a kényelmes otthon ideális irodának, rendelőnek,...
69 000 000 HUF
507 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (26454587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szombathelyen a Fő tér közelében eladó egy 112 nm-es, 4 szobás polgári jellegű szép nagy lakás. Tégla épületben 1. emeleten tal...
69 000 000 HUF
616 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi egyéb lakás hirdetés (33953831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Üzlethelyiségek vagy lakás/házrész! Mezőberényben eladó 3 helységből álló felújítandó házrész! Az egyik házrész zöldségesként ...
6 700 000 HUF
78 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34378473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
51 900 000 HUF
1 526 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (53594829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akár 4 szobássá alakítható, 75 nm-re BŐVÍTHETŐ! Nagytétény központjában kínálunk eladásra egy jelenleg 45 nm-es 2 szobás laká...
34 900 000 HUF
775 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (39673535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belváros, 53 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy háromszintes társasház, rendezett lépcsőházának első emeleté...
56 000 000 HUF
1 056 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23453512)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Egészségház utca, 53 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy háromszintes társasház, rendezett lépcsőházának első...
56 000 000 HUF
1 056 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (62689992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 65m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
35 840 000 HUF
551 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (17837293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 77m2-es, lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű ki...
43 120 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (92593497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2